Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?

Після того, як ви зробили встановлення або оновлення операційної системи до Windows 10, більшість користувачів зміг помітити, що на їх жорсткому диску з’явилася дивна папка, іменована ESD. Так як вона може займатися пам’яті 3Гб і більше, то для того, щоб заощадити простір, користувачі здійснюють спроби видалити її. Відповідно виникає питання, папка esd windows 10 можна видалити? Чи варто взагалі робити це, і які чекають нас наслідки?Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?

Що собою являє папка ESD і для чого вона потрібна?

В процесі установки нової операційної системи на жорсткий диск відбувається завантаження тимчасових файлів. Вони можуть оснащуватися різними типами дії. У паці ESD розташовуються файли, які потрібні для відновлення системи, якщо сталась критична помилка.

Так як операційна система Windows 10 висуває досить жорсткі вимоги до всіх апаратних компонентів персонального комп’ютера, тому розробники з Майкрасофт рекомендують деякий час після встановлення віндовс 10 не робити видалення даних папок. Якщо ж збоїв у роботі системи не спостерігається, і вона працює стабільно, то ви запросто можете видалити папку ESD.

Способи видалення папки ESD в операційній системі Windows 10

Для того щоб провести видалення папки ESD в операційній системі Windows 10, вам необхідно буде виконати наступні дії:

  • Насамперед необхідно зайти в меню «Пуск», далі в пошуковий рядок слід ввести «Очищення диска». Виробляємо запуск утиліти.Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?
  • Також ви можете натиснути поєднання клавіш «Win+R», а потім ввести «cleanmgr».Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?
  • Перед вами відкриється невелике віконце, в якому нам необхідно буде визначитися з вибором диску для очищення. Нам потрібно буде зупинити свій вибір на диску С.Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?
  • Виробляємо аналіз зайнятого місця на диску.Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?
  • Перед вами має відкритися нове віконце. У ньому необхідно буде натиснути на іконку «Очистити системні файли».Можна видалити папку ESD в системі Windows 10?
  • Перед вами має ще відкритися віконце, в якому потрібно поставити відмітку навпроти «Тимчасові файли», а після натискаємо «Ок».
  • Також ви можете відкрити папку «Додатково» перед вами постануть тіньові копії файлів, які нам належить також видалити. Для виконання даної задачі в спеціалізованому розділі «Відновлення системи і тіньове копіювання» необхідно буде натиснути на іконку «Очистити».Поділися з друзями:

На цьому процедура видалення папки ESD закінчена, нам необхідно лише зробити перезавантаження комп’ютера.