Час від часу стикаються з помилками, які свідчать про відсутність файлу з розширенням dll. Вони, як правило, виникають при спробі запустити іграшку або програму, працюючу з мультимедійними даними.

Далі спробуємо розібратися в причині помилки «Запуск програми неможливий, так як на комп’ютері відсутній MSVCP100.dll» і виправити її.

Сьогодні ми розглянемо:

    • 0.1 Причина помилки
    • 0.2 Перший спосіб усунення помилки
    • 0.3 Другий спосіб боротьби з помилкою
  • 1 Скачати msvcp100.dll для Windows 7

Причина помилки

MSVCP100.dll – це частина пакету Microsoft Visual C+2010, а точніше – бібліотека, яка відповідає за роботу мультимедійних додатків, ігор, програм, що були написані на мові програмування C++.

Іноді файл приходить в непридатність через посягань на нього вірусів і небезпечного ПО, в таких випадках всі додатки і програми, які використовують його для роботи, не запускаються.

Порада: перед використанням рад на цій сторінці, перевірте свій комп’ютер за допомогою ESET NOD32.

Перший спосіб усунення помилки

Так як MSVCP100.dll – це частина офіційного дистрибутиву, то логічним кроком буде скачати цілком Microsoft Visual C+2010.

Після цього запустити пакет бібліотек на комп’ютері і дочекатися завершення установки. Далі перезавантажити комп’ютер і перевірити, чи працює проблемна іграшка або додаток.

Якщо вона так і не запускається, то перевіряємо ПК на віруси, а потім переконуємось у роботі програми.

Другий спосіб боротьби з помилкою

Тепер качаємо тільки файл MSVCP100.dll, посилання на який є в кінці статті. Потім перевіряємо будь-яким антивірусом, щоб ще раз переконатися в його безпеці.

Далі копіюємо файл і вставляємо в системну папку «Windows».

Для 32-бітної системи Windows шлях вставки виглядає так

Для 64-бітної ось так

Перевірити розрядність системи можна, клікнувши по папці «Мій комп’ютер» і перейшовши на вкладку «Властивості» подивитися в рядку «Тип системи».

Після вставки бібліотеки у вказану папку запускаємо утиліту «Виконати» комбінацією клавіш «Win+R».

У рядку прописуємо команду regsvr32 MSVCR100.dll» для 32-бітної системи або «regsvr64 MSVCR100.dll» відповідно для 64-бітної.

Натискаємо «Ок» для запуску команди.

Після цього перезавантажуємо комп’ютер і насолоджуємося грою.

Не забувайте, що для повноцінної роботи всіх сучасних програм та іграшок необхідно своєчасно оновлювати пакети Microsoft .NET Framework-4, DirectX.

Завантажити msvcp100.dll для Windows 7

Завантажити з нашого сайту