Зараз вебінари вже не настільки популярні, як вони були декілька років тому. Повсюдно на сторінках сайтів можна зустріти банери, що закликають вас відвідати вебінар того, чи іншого фахівця (або псевдо спеціаліста). Вебінари були як платними, так і безкоштовними; ті хто не встигав на них могли отримати відеозапис за певну плату. Загалом давайте перейдемо безпосередньо до розбору сервісу MyOwnConference.


MyOwnConference – це онлайн сервіс, який дозволяє провести презентацію, вебінар, конференцію і т. д. Скажу відразу – умовно безкоштовний, демо версія триває всього 14 днів. Зате можливостей у MyOwnConference хоч відбавляй:

* Мовлення одного або декількох провідних;
* Чат;
* Запис вебінару;
* Показ презентацій і документів;
* Демонстрація відео;
* Демонстрація екрану
* і багато іншого.


Давайте зупинимося на цінах. Якщо чесно, то вони завеликі. Не буду розписувати переваги того чи іншого тарифного плану, це все можна побачити на зображенні нижче.


Я трохи полазив по безкоштовній версії сервісу і якщо говорити відверто, то він мені дуже сподобався. Інтерфейс зручний і простий до неподобства. До речі, якщо ви в чомусь не розібралися, то можете у будь-яку хвилину звернутися за консультацією в технічну підтримку.