Заробляти можна на чому завгодно, і можливість монетизації Твіттер-акаунтів ще раз підтверджує цю думку. Дійсно, з допомогою свого мікроблогу можна отримувати невеликий, але цілком відчутний дохід. Якщо ж користувач зможе підтримувати відразу кілька Твіттер-аккаунтів, то його заробіток виявиться порівнянним з доходом середньої руки копірайтера.

Однак для того щоб отримувати гроші за розміщення рекламних постів від свого імені, необхідно мати обліковий запис, який відповідає всім вимогам сервісів, що дозволяють монетизувати профіль у соціальній мережі. Дійсно, далеко не кожен аккаунт в Твіттері підходить для заробляння грошей. Давайте поговоримо про те, яким не повинен бути монетизируемый Твіттер-аккаунт, щоб зрозуміти, що не подобається модераторам сервісів, що дозволяють заробляти на цій соціальній мережі.

  • Безликим. Якщо вся стрічка твиттерянина складається з нескінченних ретвітів, скопійованих приколів і посилань на картинки з котиками, то такий аккаунт навряд чи вийде монетизувати. Справа в тому, що подібні мікроблоги викликають підозру модераторів сервісів монетизації в тому, що розвитком профілю займається звичайний бот. Природно, автоматично наповнювані акаунти не цікавлять рекламодавців, що зводить цінність такого мікроблогу до нуля.
  • Незаконним. Монетизируемый Твіттер аккаунт не повинен порушувати законодавства країни, де знаходиться сервіс, що дозволяє заробляти на ньому гроші. Іншими словами, у стрічці не повинно бути нічого, що може трактуватися як розпалювання будь-якої ворожнечі, заклики до вживання заборонених речовин і т. д.
  • «Замкнутим». Щоб мікроблог не викликав підозр у тому, що його веде бот, власник цього профілю повинен спілкуватися з іншими твиттерянами. При цьому згадувати інших юзерів необхідно, навіть якщо в цій соцмережі немає жодного знайомого. Для того щоб заробити, потрібно відмовитися від будь-яких комплексів і почати коментувати твіти інших користувачів, вставляти репліки в чужі розмови та ін. Сором’язливість і боязкість у даному випадку неприпустимі, так як мова йде не про спілкування, а про заробляння грошей.
  • Переповнений рекламою. Користувач, який заробляє на своєму Твіттері, повинен стежити за тим, щоб стрічка не переполнялась рекламою. Абсолютно усі сервіси монетизації twitter-акаунтів відстежують співвідношення звичайних твітів до рекламних та застосовують санкції до тих, хто допускає занадто велике число платних постів по відношенню до реальних.
  • Нецікавим. У цікавого аккаунта завжди будуть передплатники, тому твіттер з малою кількістю підписчиків, навряд чи зацікавлять рекламодавців. Спілкуйтеся, підписуйтесь на товариських людей і вони відповідять взаємністю.

Ось ми і розглянули тему про те, на якому твіттері можна заробити, а на якому немає. Особисто я отримав перший досвід в цій біржі і ось в цій. У ній можна заробити як на твіттер записі, так і на соціальній мережі Вконтакте та інших, причому щодо конкурентів цілком непогано.