На якому твіттері можна заробити

Заробляти можна на чому завгодно, і можливість монетизації Твіттер-акаунтів ще раз підтверджує цю думку. Дійсно, з допомогою свого мікроблогу можна отримувати невеликий, але цілком відчутний дохід. Якщо ж користувач зможе підтримувати відразу кілька Твіттер-аккаунтів, то його заробіток виявиться порівнянним з доходом середньої руки копірайтера.

На якому твіттері можна заробити

Однак для того щоб отримувати гроші за розміщення рекламних постів від свого імені, необхідно мати обліковий запис, який відповідає всім вимогам сервісів, що дозволяють монетизувати профіль у соціальній мережі. Дійсно, далеко не кожен аккаунт в Твіттері підходить для заробляння грошей. Давайте поговоримо про те, яким не повинен бути монетизируемый Твіттер-аккаунт, щоб зрозуміти, що не подобається модераторам сервісів, що дозволяють заробляти на цій соціальній мережі.

  • Безликим. Якщо вся стрічка твиттерянина складається з нескінченних ретвітів, скопійованих приколів і посилань на картинки з котиками, то такий аккаунт навряд чи вийде монетизувати. Справа в тому, що подібні мікроблоги викликають підозру модераторів сервісів монетизації в тому, що розвитком профілю займається звичайний бот. Природно, автоматично наповнювані акаунти не цікавлять рекламодавців, що зводить цінність такого мікроблогу до нуля.На якому твіттері можна заробити
  • Незаконним. Монетизируемый Твіттер аккаунт не повинен порушувати законодавства країни, де знаходиться сервіс, що дозволяє заробляти на ньому гроші. Іншими словами, у стрічці не повинно бути нічого, що може трактуватися як розпалювання будь-якої ворожнечі, заклики до вживання заборонених речовин і т. д.
  • «Замкнутим». Щоб мікроблог не викликав підозр у тому, що його веде бот, власник цього профілю повинен спілкуватися з іншими твиттерянами. При цьому згадувати інших юзерів необхідно, навіть якщо в цій соцмережі немає жодного знайомого. Для того щоб заробити, потрібно відмовитися від будь-яких комплексів і почати коментувати твіти інших користувачів, вставляти репліки в чужі розмови та ін. Сором’язливість і боязкість у даному випадку неприпустимі, так як мова йде не про спілкування, а про заробляння грошей.
  • Переповнений рекламою. Користувач, який заробляє на своєму Твіттері, повинен стежити за тим, щоб стрічка не переполнялась рекламою. Абсолютно усі сервіси монетизації twitter-акаунтів відстежують співвідношення звичайних твітів до рекламних та застосовують санкції до тих, хто допускає занадто велике число платних постів по відношенню до реальних.На якому твіттері можна заробити
  • Нецікавим. У цікавого аккаунта завжди будуть передплатники, тому твіттер з малою кількістю підписчиків, навряд чи зацікавлять рекламодавців. Спілкуйтеся, підписуйтесь на товариських людей і вони відповідять взаємністю.

Ось ми і розглянули тему про те, на якому твіттері можна заробити, а на якому немає. Особисто я отримав перший досвід в цій біржі і ось в цій. У ній можна заробити як на твіттер записі, так і на соціальній мережі Вконтакте та інших, причому щодо конкурентів цілком непогано.