Мало сказати, що формат електронних книг PDF є популярним. Насправді без цього стандарту, сьогодні, досить важко обійтися буквально всім користувачам, не дивлячись на рівень знань, розходження в інтересах і вікові критерії кожного окремо. Для того, щоб ОС безпомилково розпізнавала і повноцінно працювала з зручним форматом, необхідно встановити на комп’ютер спеціальне засіб. Загалом, якщо вам потрібна програма для редагування pdf файлів з якою вам буде найкомфортніше працювати, то ця стаття для вас, шановний читачу.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Замість введення: широкий зміст поняття «редагування»
 • 2 найпростіший програмний варіант — PDF24 Creator
 • 3 Два в одному — PDF-XChange Viewer
 • 4 Infix PDF Editor — лідер серед рівних
 • 5 Замість епілогу

Замість введення: широкий зміст поняття «редагування»

Звичайно ж, нас з вами, дорогі друзі, цікавить чисто творчий аспект. А значить, нам потрібна така програма, за допомогою якої можна здійснити весь спектр процесу редагування електронного документа у форматі PDF. Що ж, така програма є, але про неї трохи пізніше.

Для тих же, кому потрібно просто переконвертувати документ в інший відомий формат або ж провести просте форматування документа: змінити його властивості, перетасувати сторінки, що-небудь видалити рішення також присутній на одній з сторінок цього огляду. До речі, навіть не одне!

Самий простий програмний варіант — PDF24 Creator

Можна сказати, що даний софт все-таки володіє необхідним мінімумом для редагування pdf документів. Безумовний плюс вищезгаданого — це його абсолютна безкоштовність в плані використання. Давайте на прикладі подивимося, на що здатний цей софт.

 • Отже, скачати PDF24 Creator можна звідси (натисніть на посилання).
 • Після короткочасного процесу установки, запустіть програму.

 • В основному меню редактора можна вибрати найбільш прийнятний сценарій редагування.

Процес взаємодії з програмою дуже проста. Детально розбирати питання, що і куди натискати, ми не будемо. Оскільки через кілька секунд після запуску PDF24 ви самі переконаєтеся в тому, що все дійсно зрозуміло.

Два в одному — PDF-XChange Viewer

Тепер, прийшов час розглянути більш функціональну програму, умовно відноситься до розряду безкоштовного софта. По суті PDF XChange Viewer —це хороший і безвідмовний переглядач електронних документів володіє досить великим інструментарієм для проведення ряду операцій редагування вмісту PDF файлу. Програма має приємний на вигляд і інтелектуально зрозумілий інтерфейс. З заданим алгоритмом дій працює швидко і якісно.

 • Завантажити PDF XChange Viewer можна звідси — http://www.tracker-software.com/product/pdf-xchange-viewer.

 • Під час інсталяції, зажадає інсталятор вибрати версію встановлюваного софту, ваш вибір — «Free…».

Навіть якщо ви новачок, то витративши трохи часу ви без усіляких сумнівів розберетеся з тим, що, як і де потрібно натискати. Бо як російськомовний інтерфейс програми, а функції з випадаючих списків цілком зрозумілі за назвами свого призначення.

Infix PDF Editor — лідер серед рівних

Що ж, саме солодке вас чекало наостанок. Infix PDF Editor і є та сама програма, про яку ми вам, шановні друзі обіцяли розповісти. Незважаючи на те, що даний софт є умовно безкоштовним, все ж у користувача є можливість скільки завгодно користуватися цим софтом без істотних обмежень по функціоналу (скажімо правду, деякі опціональні можливості програми заблоковані, але…). Немає жодних сумнівів у тому, що програма вам сподобається.

 • Infix PDF Editor — неймовірно простий у використанні — це перший плюс.

 • Програмний функціонал цього без надмірностей, і це — друга перевага.
 • Практично миттєвий процес обробки даних — вам не доведеться нудьгувати чекаючи відповіді програми — це третій, так би мовити, привід скористатися саме цією програмою.

Про четвертий аргумент на користь Infix PDF Editor варто поговорити окремо. Бо як процес взаємодії з програмою неймовірно продуманий передбачливим розробником. Втім, в істинності останнього твердження вам належить переконатися на власному досвіді. Зазначимо лише одне — те, що відразу впадає в очі: первинно відкритий документ автоматично проходить процес розпізнавання тексту. Тобто — вам надається можливість комфортно працювати з текстом. Графічні об’єкти також з легкістю піддаються процесу редагування. Однак коник цієї програми — це все-таки текстові фішки і символьні «зручності».

Замість епілогу

Що ж, подальшу оцінку доцільності використання того чи іншого софта вам проводити, дорогі друзі. А наш огляд підійшов до свого закономірного фіналу. Так, до речі, ймовірно, буде не без цікава ця стаття, матеріал якої як раз присвячений онлайн сервісів по роботі з пдф файлами. Творчих успіхів вам і тільки плідної редагування pdf документів!