Найкращий антивірус для windows 7

Антивірус — це спеціальна програма, призначена для виявлення вірусних комп’ютерних програм, лікування шкідливого програмного коду або повне його видалення. На даний момент у всьому світі налічується більше ста популярних антивірусних програм або кращих, що володіють своїми як перевагами, так і недоліками.

Найкращий антивірус для windows 7

Як вибрати антивірус?

Вибрати антивірус означає вибрати антивирусник краще всього відповідає вашому комп’ютері, для максимального захисту операційної системи і даних. Антивірусна програма вибирається в залежності від потужності комп’ютера, операційної системи, і відповідно до потрібної користувачеві сильною стороною конкретного антивіруса. Після установки антівірусника також важливо подальше його оновлення. Відома дата виходу Windows 8

Найбільш важливі критерії вибору антивіруса:

  • — відповідність мінімальних вимог антивіруса до комп’ютера;
  • — простота в налаштуванні і ненав’язливість частих повідомлень;
  • — видима для користувача активність;
  • — швидкість виявлення і видалення шкідливих програм.

Кращі антивіруси для windows 7:

Найбільш сумісними антивірусами з windows 7 є наступні безкоштовні антивірусні програми:

Avast Free AntiVirus — Завантажити безкоштовно.

Microsoft Security Essentials — Завантажити безкоштовно.

Kaspersky Internet Security 2012 — Завантажити безкоштовно на 30 днів.

ESET NOD32 SMART SECURITY 5 — Скачати безкоштовно 32-біт або 64-біт).

Всі ці посилання на офіційні сайти розробників антивірусів.

Опис антивірусних програм під windows 7

Avast Free AntiVirus — досить популярний антивірус. Відмінно сумісний з операційною системою Windows 7. Після установки програми користувачем забезпечує повний захист комп’ютера від всіляких вірусів і шкідливих файлів в режимі даного, реального часу. Забезпечує досить безпечне “ходіння” в Інтернеті і захищає від різноманітних атак.

Avast Free AntiVirus надає можливість сканування обраних користувачем дисків і файлів, автоматичне сканування на віруси при завантаженні. Доступна можливість ізоляції підозрілих файлів, додавання об’єкта в карантин. Характерною рисою кращих антивірусів Avast є простий інтерфейс, що забезпечує легкий доступ до різноманітних налаштувань, що дають можливість персоналізованого сканування.

Microsoft Security Essentials — антивірусна програма, створена спеціально для операційної системи windows 7. Антивирусник призначений для версій пройшли верифікацію або ліцензійних. Розроблений Microsoft Security Essentials лише для індивідуального використання. Багато користувачів вважають його кращим антивірусом для windows 7.

Kaspersky Internet Security 2012 — новий оновлений антивірус. Протестований і вже за деякими рейтингами є кращим антивірусом, надає досить гарний захист. Kaspersky Internet Security 2012 також є кращою антивірусною програмою створеної російськими програмістами. Відмінно знаходить всі види вірусів і захищає комп’ютер від спаму.

ESET NOD 32 SMART SECURITY 5 — нова версія надає насправді комплексний захист комп’ютера. Останнє оновлення модуля відповідає за сканування ThreatSense, поєднане зі спеціалізованими персональними модулями брандмауера. Хороша захист від різних видів спаму. ESET Smart Security 5.0 добре сумісний з ОС windows 7. Досить швидка швидкість сканування порівняно з іншими антивірусами. Є кращим захисту персонального комп’ютера від різноманітних атак з Інтернету.