Найточніші сайти прогнозу погоди

Прогноз погоди деколи грає ключову роль в нашому житті. Якщо ми побачимо, що в найближчі дні наш регіон піддається опадів та іншого негоді, то такі заходи як пікнік, рибалка і прогулянка можуть бути відкладені до найближчих днів з ясною погодою. В Інтернеті є безліч сервісів, які надають інформацію про погоду. Але часто можна почути від інших користувачів, що той чи інший прогноз не завжди дає нам достовірну інформацію. Нижче представлений рейтинг кращих і найбільш точних сайтів з прогнозом погодних умов у Росії та світі.

Найточніші сайти прогнозу погоди

Зміст статті:

  • 5. Accuweather — прогноз погоди на сервісі доступний від 1 години до місяця
  • 4. Pogoda.yandex.ru — прогноз погоди від Яндекса
  • 3. Intellicast — метеорологічні дані від компанії з США
  • 2. Meteoinfo.ru — офіційний сайт належить гідрометцентру Росії
  • 1. Foreca.ru — найточніший сайт з прогнозом погоди

5. Accuweather — прогноз погоди на сервісі доступний від 1 години до місяця

На п’ятому місці найточніших сайтів прогнозу погоди розмістився ресурс, який був створений у США. Знайти і подивитися погоду тут можна в 3 мільйони міст і сіл по всьому світу. Служба була створена в 1995 році з особливою моделі визначення погодних умов GFS. Спочатку у служби були інші призначення, погодні умови готувалися лише для газет і телебачення. На сьогодні дана компанія займається наданням своїх даних іншим метеорологічним службам, а також розробкою спеціального програмного забезпечення, яке надає інформацію про погоду.

Найточніші сайти прогнозу погодиСервіс визначення погоди AccuWeather

Компанія Accuweather вивела свою запатентовану систему, якою користується і сьогодні у своїх спостереженнях. Ця формула має в собі вплив вітру, температури, вологості, хмарності, опадів на людський організм, подібно вологою температурі кулі.

На сайті https://www.accuweather.com/ru/ru/russia-weather ви можете ознайомитися з точним прогнозом погодних умов по годинах, а також з іншою корисною інформацією. Тут ви знайдете інформацію про ймовірну загрозу ультрафіолету, а також карту з детальним зміною хмарності. Дані, які знаходяться на сторінках сайту, часто оновлюються. У вас є можливість переглянути погоду на найближчий місяць. На сайті ви можете обрати мову і температуру за Цельсієм.

Рекомендую переглянути Карту погоди онлайн.

4. Pogoda.yandex.ru — прогноз погоди від Яндекса

Яндекс.Погода – один з найбільш точних російських сервісів, який надає прогноз погоди. Дуже часто користувачі використовують цей сервіс і люблять його насамперед за простий дизайн, відсутність зайвої інформації, достовірний прогноз, який можна переглянути як за 10 днів, так і за місяць. Тут ви можете подивитися погоду в 12 тисячах міст з 220 країн світу.

Найточніші сайти прогнозу погодиПереглядаємо погоду по днях тижня у Pogoda.yandex.ru

На сайті прогнозування погодних умов від Яндекса ви можете знайти інформацію про вологості і температурі повітря, дані про опади, атмосферному тиску, швидкості вітру, часу сходу і заходу сонця. Якщо це інформація приморських міст, то прогноз має інформацію по температурі морської води всі його прибережної зони.

3. Intellicast — метеорологічні дані від компанії з США

Intellicast – це американська компанія, яка надає точні метеорологічні дані користувачам, а також іншим компаніям. Вона вважається однією з найбільш просунутих у своєму роді. Сайт надає погодну інформацію, яка визначається на основі спеціальної моделі прогнозування GFS. Прогноз надається по всій земній кулі. Самі творці Intellicast стверджують, що вони є володарям найбільшою метеорологічної базою даних, яка надає свої послуги Канаді, Японії, Великобританії, а також мають співпрацю з урядом США.

Найточніші сайти прогнозу погодиІнтерфейс сайту Intellicast.com

Тим, хто користується цим сервісом необхідно в налаштуваннях сайту змінити звичну шкалу Цельсія. Сервіс відомий своїми прогнозами великих ураганів та торнадо. Вся інформація та попередження про насування стихійних лихах виходять з цього сервісу. Показником точності сервісу Intellicast можна вважати той факт, що ним користуються багато авіакомпанії. Сайт дуже зручний для тих, хто багато подорожує. Можна ввести будь-місто, в якому ви зараз знаходитеся і легко визначити погодні умови на найближчі дні.

Крім цифр про температуру на кілька днів вперед, на сайті можна дізнатися про вологості повітря, появі і заходу сонця і місяця, кількість опадів у відсотковому співвідношенні. Дуже зручно слідкувати за погодою по годинах. Адже часто буває, що за пару годин погода з сонячною і теплою перетворюється в дощову і холодну. Для великих мегаполісів є спеціальна картка, за якою можна бачити всю погодну ситуацію по місту. Це дійсно зручніше, ніж вводити кожне назва населеного пункту окремо, розташованих біля певного міста.

Дивіться також: Карта дощів онлайн.

2. Meteoinfo.ru — офіційний сайт належить гідрометцентру Росії

На другому місці найточніших сайтів прогнозу погоди розташовується ще один російський сервіс Meteoinfo.ru. Тут ви можете дізнатись погоду на наступний день і не сумніватися в достовірності інформації, адже вона потрапляє до вас з перших рук.

Метеоинфо – це сайт гідрометеорологічного науково-дослідного центру РФ. Гідрометцентр Росії є оперативно-методичною установою Росгідромету в прогнозах. Ця служба працює в далекому 1930 році за постановою уряду. Метеослужба навіть має девіз, який звучить «Про погоду з перших рук». Усі дані, що відображає портал виходять прямо з Гідрометцентру.

Найточніші сайти прогнозу погодиСервіс прогнозу погода Meteoinfo.ru

Тут вам доступні не тільки міста Росії, але більшість великих міст по всьому світу. Тут ви можете дізнатися про атмосферному тиску, напрямку і швидкості вітру, ймовірності випадання опадів і їх кількість і т. д. Для Європейських країн тут надано анімований погодинний прогноз і, чого не вистачає багатьом сайтам погоди, архів даних за минулі дні.

На головній сторінці сайту ви можете знайти карту, на якій виділені ймовірні несприятливі кліматичні явища. Всі, хто збирається відвідати закордонні курорти, можуть дізнатися точну погоду у тому чи іншому курортному куточку земної кулі, а також визначити температуру океанічних вод.

1. Foreca.ru — найточніший сайт з прогнозом погоди

І, нарешті, перше місце нашого огляду точних сайтів про погоду займає фінський сайт Foreca.ru. Сервіс надає свої дані для ряду інших сайтів про погоду, таких як sinoptik.ua, metoffice.gov.uk (британське урядове бюро) та ін Всі метеостанції сервісу обслуговуються національними інститутами погоди. Ці станції є стандартизованими і вся інформація, одержувана з них, знаходиться у вільному доступі іншим країнам. Дані, отримані зі станцій ретельно обробляються і відбираються для подальшого поширення, враховуючи середній клімат певного регіону.

Найточніші сайти прогнозу погодиПрогноз погоди на карті Foreca.ru

Користуватися сервісом дуже просто. Він відрізняється від інших тим, що тут ви додатково можете вибирати інформацію, яка вас цікавить. Наприклад, ви можете налаштувати формат відображення місцевого часу, мова, вибрати систему вимірювань, відображення температури за Цельсієм/Фаренгейтом. Погоду можна переглядати на 10 діб вперед, на 15, а також вибрати локальну (погодинну) інформацію про погоду. Вашій розпорядженням надані кілька видів погодних карт опадів, хмарності, атмосферного тиску, супутник, символи, температура. Сайт повністю російською мовою, а це є великою перевагою перед іншими сервісами.

На сайті в блоках зліва надана додаткова інформація для відвідувачів. Блок «Найбільш популярні місця» показує регіони, в яких частіше за інших користувачів переглядають погоду. «Морські території» надає інформацію по самим популярним морським курортам і островам. У блоці «Інформації для лижників» ви зможете швидко перейти на країну, в якій є гірськолижні курорти. Сервіс Foreca.ru – по праву займає перше місце серед найбільш точних сайтів про прогноз погоди.