Firefox Marketplace – це база додатків, що встановлюються і працюють в браузері Firefox. Аналогічні майданчики є і в інших популярних браузерах, таких як Opera, Google Chrome, Яндекс браузері і т. д.

Додати свій дозвіл досить легко, але для його створення повинні бути певні знання програмування. Поле оформлення заявки на додавання додатки воно пройде попередню модерацію та тестування, і тільки потім з’явиться в доступі для скачування іншими користувачами.

Також, як і у всім відомому Play Маркеті насамперед всі програми діляться на платні і безкоштовні. Думаю, відміну ви розумієте виходячи з назв цих категорій. Далі ж програми поділяються на різні категорії (рубрики): це і спорт, ігри, бізнес, музика, фото і відео і т. д.

Всі додатки, які є в Firefox Marketplace, працюють не тільки на персональних комп’ютерах, але і на смартфонах, планшетах та інших пристроях. Головне – це наявність браузера Firefox.

Раніше на сайті ми описували процес установки розширень для Opera, а тепер давайте розберемося як встановлювати додатки з Firefox Marketplace в браузер Firefox.

Кнопка в браузері
1. Запустіть Firefox і відкрийте меню браузера натисканням на кнопку «Відкрити меню».


2. У меню вибираємо пункт «Змінити».


3. Далі перетягуємо ярлик «Додатки» на панель інструментів.

Тепер ви будете мати швидкий доступ до додатків (доповнень) до браузера Firefox. Звичайно ж, це все можна не робити, але повірте мені проробивши раніше згадані 3 пункту і ви прискорите свою роботу в браузері.

Огляд програм
Тепер при натисканні на кнопку “Програми” у вас буде відкриватися нова вкладка Firefox Marketplace зі списком доступних для скачування додатків.


У наступній статті я детально розповім як встановити додаток до браузера Firefox, а також розберемо більш докладно про роботу з Firefox Marketplace.