Доброго часу доби. Так, так, я теж є власником китайського телефону і це Xiaomi RedRice (ще самої першої моделі). Використовую я його як робочу конячку, 95% часу він навіть не підключений до інтернету і в такому режимі тримає 4-6 днів, що мене цілком влаштовує (з урахуванням наявності двох сім-карт). І ось що мені дуже не подобалося в цьому телефоні — так це дуже паршива робота GPS, він міг шукати розташування до 15 хвилин і мене це страшенно не влаштовувало. Адже як зазвичай, потрібно знайти потрібну адресу дуже швидко, а він тупить зараза… Але раз я пишу цю статтю, значить я знайшов спосіб і хочу записати його, в свою книгу інструкцій.

Покрокова інструкція

 • Отже, нам буде потрібно Root-доступ і поки ви його не отримаєте, далі дивитися статтю немає сенсу, до щастя на більшості китайських телефонів, він є з коробки. Також нам знадобиться дві безкоштовні програми:
  • X-Plore — для пошуку та редагування системного файлу (але підійде будь-який файловий менеджер з можливістю редагування документів з під root’а);
  • GPS Test — для оновлення даних A-GPS.

 • Відкриваємо X-Plore, переходимо в налаштування і в розділі Root перемикаємо в режим «Адміністратор».

 • Повертаємося в файловий менеджер і переходимо в каталог /root/system/etc в ньому нас цікавить файл під назвою agps_profiles_conf.xml (на всякий випадок, рекомендую зробити його бекап, щоб не довелося витягувати його з прошивки або просити на форумі) відкриваємо його і переходимо в режим редагування тексту (іконка у правому верхньому куті, поруч з трьома крапками).

 • Перевіряємо щоб у вас був профіль Nokia як показано на скріншоті. Якщо його немає, то допишіть.

 • Йдемо в самий низ документа, там є розділ налаштувань і в ньому потрібно змінити параметр «default_profile» на «NOKIA» (за замовчуванням у мене стояв GOOGLE). Зберігаємо файл.

 • Тепер виходимо на вулицю (або хоча б на балкон), включаємо інтернет або Wi-Fi (наявність інтернету обов’язково на даному етапі) і заходимо в програму GPS test. Тиснемо по трьом точкам (Меню) в правому верхньому кутку і по черзі тиснемо: Clear AGPS і Update AGPS.

 • Чекаємо поки в параметрі поки GPS Status не зміниться з «No Fix«, на «3D Fix«, а кількість In use супутників перестане дорівнювати нулю. На цей процес може піти до десяти хвилин в залежності від якості прийому сигналу і швидкості вашого інтернету. Чим менше значення Accuracy, тим більш точно визначається ваше місце розташування.

 • Все, тепер при включеному інтернеті пошук розташування буде відбуватися майже моментально (у мене знаходить за 5 секунд), але і без інтернету телефон почав нормально визначати моє розташування.

 • На цьому все. Сподіваюся ця стаття виявилася вам корисною, натисніть одну з кнопок нижче, щоб розповісти про неї друзям. Також підпишіться на оновлення сайту, введіть свій e-mail у полі праворуч або підписавшись на групу Вконтакті.

  Спасибі за увагу!

  Матеріал сайту Skesov.ru