панель швидкого доступу знаходиться біля кнопки «Office». Вона містить у собі три стандартні команди: «Зберегти», «Скасувати введення» і «Повторити введення». Іноді цих команд недостатньо і їх можна додати (або видалити) у панелі швидкого доступу.

Ви напевно вже здогадалися з назви, що ця панель необхідна для швидкого доступу до тих команд, які ви використовуєте найчастіше. Тим самим ви будете економити ваш час на пошуки потрібних команд. Тому рекомендується відредагувати його і налаштувати під ваші особисті переваги. Візуально панель швидкого доступу виглядає так:


Щоб додати необхідну вам команду необхідно клацнути лівою кнопкою миші по стрілці спрямованої вниз, яка знаходиться поряд з панеллю швидкого доступу.


Відкриється стрічка з доступними для додавання командами.


У цьому списку ви побачите тільки ті команди, якими ви найчастіше користуєтеся. Його Word формує самостійно, попередньо збираючи дані про використання текстового редактора. Щоб додати команду з цього списку, просто клацніть по ній лівою кнопкою миші. Для прикладу в свою панель швидкого доступу я додам команду «Попередній перегляд».


Як ви бачите на зображенні вище, навпаки доданої команди з’явилася галочка, а сама команда додалася в панель. Щоб прибрати команду – знову клацніть по ній лівою кнопкою миші.

Якщо в стрічці ви не знайшли ту команду, яка вам необхідна – тиснемо на «Інші команди».


Відкриється нове вікно, в якому зібрані всі доступні команди текстового редактора Microsoft Word 2007.


Як ви бачите, за замовчуванням відкриється список команд з тих, якими ви найчастіше користуєтеся. Щоб вибрати інший список клацаємо на розкривний список «Вибрати команду…».


Для прикладу я вставлю команду «По ширині сторінки» з «Вкладка «Вид»». Для цього відповідно вибираємо вкладку зі списку і клацаємо по ній. Список доступних команд зміниться тому, використовуючи колесо прокручування, знаходимо необхідну.

Далі клацаємо по ній один раз лівою кнопкою миші і натискаємо кнопку «Додати». Команда відразу ж з’явиться в лівому списку доданих команд у панелі швидкого доступу.Відповідно, щоб видалити команду необхідно виділити її в лівому списку і натиснути на кнопку «Видалити».

Використання кнопок «Додати» і «Видалити» можна замінити двома клацаннями по необхідної команді.
В результаті моя панель швидкого доступу придбала трохи інший вигляд, і тепер в ній містяться ще дві команди.