Настя Каменських і Потап – Я……Я (Новий кліп 2017)

Після неймовірного успіху останнього кліпу Потапа і Насті Каменських «У мами» шанувальників дуету довелося чекати цілих 9 місяців нової відео роботи від своїх улюбленців. Останній трек парочки «Я……Я» був опублікований на їх офіційному каналі YouTube ще на початку листопада минулого року, а зйомки кліпу на нову пісню відбулися в грудні 2016-го. І ось, нарешті, сталося – Настя, Потап і його продюсерський центр «MOZGI Production» офіційно представляють новий кліп на пісню «Я……Я».

«Отруйна любов» Насті і Потапа

Досить цікаво, чому для нової пісні було вибрано таке коротке і не яскраву назву «Я……Я, адже, судячи з тексту, нової композиції куди більше підходить назва «Любов отруйна», тим більше, дуже часто фанати дуету саме так нову пісню і називають. Слова для пісні, як завжди, написав сам Олексій Потапенко, а в створенні музики для нової композиції йому допомагала сама Настя. Настя Каменських і Потап – Я......Я (Новий кліп 2017)Трек «Я……Я», безсумнівно, полюбився слухачам, і за кілька місяців встиг набрати майже мільйон прослуховувань лише на офіційному Youtube каналі дуету. Не менше позитивних вражень фанати чекали і від кліпу.

І що ж кліп «Я……Я»?

А кліп, на думку багатьох шанувальників Потапа і Насті, вийшов досить простеньким, хоч і, як завжди, ефектним. Режисером відео, вже звично для дуету, виступив Леонід Колосовський (він же знімав останні кліпи «У мами», «Стиль собачки» і «Бумдиггибай»). Настя Каменських і Потап – Я......Я (Новий кліп 2017)У відеоряді нового кліпу «Я……Я» глядачів чекає зранена, але щаслива Настя, укладений в клітку Потап і згоряють у полум’ї символи «отруйної» кохання – як не крути, але вдалі перетину з текстом пісні. Навіть не дивлячись на те, що безпосередньо Потап і Настя жодного разу не з’являються в одному кадрі, виглядають у новому відео вони, як завжди, дуже гармонійно. Настя Каменських і Потап – Я......Я (Новий кліп 2017)Всіх шанувальників дуету «Потап та Настя Каменських» запрошуємо в коментарях залишати відгуки про новому кліпі «Я……Я». А вже на днях очікуємо новий кліп від «Mozgi Entertainment» і групи «Час і Скло» — «стилі», про який напишемо відразу після виходу. Слідкуйте за оновленнями!