Соціальні мережі відіграють важливу роль в житті сучасної людини і велика частина підприємців вже прийняла той факт, що без просування по цьому каналу компанії більше не обійтися. Відкидати чи ігнорувати соцмережі вже не вдасться, адже така поведінка буде коштувати дуже дорого.

Зміст

  • 1 Чого бажає потенційний покупець
  • 2 Де ваша цільова аудиторія
  • 3 Популярність facebook в російськомовному інтернеті зростає
  • 4 Яка мета просування компанії в Фейсбуці

Чого бажає потенційний покупець

Крім спілкування з друзями, відвідувачі соцмереж шукають у них інформацію про знижки, дані про компаніях і читають відгуки про їх товари та послуги. Якщо потенційний клієнт не знаходить вашу сторінку, то ймовірність, що він втече до конкурентів, дуже і дуже велика.

Не буде мати значення, що у вас ціни нижчі, а вибір значно більше, адже покупець взагалі не дізнається про це, так як не буде мати можливості порівняти. У сучасному світі саме порівняння відіграє вирішальну роль і визначає як багато клієнтів залишиться у компанії в кінцевому підсумку. Чим більш повну і різноманітну інформацію отримають потенційні покупці, тим вище буде рівень довіри, а в результаті зросте обсяг продажу.

Де ваша цільова аудиторія

Соціальні мережі — це те місце, де перебувають потенційні покупці. Середній період, який користувачі витрачають на facebook становить 21 хвилину в день. Кожен день! Цей факт вражає і надихає.

Популярність facebook в російськомовному інтернеті зростає

Facebook є найпопулярнішою соціальною мережею в світі. Його аудиторія становить понад півтора мільярда людей, а це значить, що приблизно кожен п’ятий житель Землі має власний обліковий запис. У російськомовному інтернеті першість утримує мережу Вконтакте, але Фейсбук продовжує стрімко збільшувати свою армію шанувальників.

Яка мета просування компанії в Фейсбуці

Пряма реклама більше не працює, тому якщо ви планували продавати тут товари, то можна про це забути. Соцмережі використовуються користувачами в основному для спілкування і розваги, вони допомагають компанії збільшити впізнаваність бренду, розвинути лояльність потенційних покупців і завоювати їхню любов.