Іноді буває, що Play Market перестає працювати, це може виникнути з багатьох технічних проблем. Збої сервісу можна вирішити легко, достатньо правильно скористатися маніпуляціями, і отримати потрібний результат. Сьогодні будуть розглянуті основні способи вирішення виниклих труднощів. Виявилося, причин буває безліч, і розібратися з нею не складе труднощів.

Що робити, якщо не працює Play Market.

Перший спосіб – перезавантаження нашого пристрою.

Самим першим методом, коли виникли якісь труднощі, потрібно подумати, що необхідно перезавантажити пристрій. Виявилося, власники пристрої на операційній системі Android часто стикаються з тим, що виникають якісь вильоти, і працездатність деяких додатків порушується. Зараз усунути всі ці труднощі легко, достатньо скористатися перезавантаженням планшета або смартфона, натиснувши лише одну кнопку.

Другий спосіб полягає в скиданні налаштувань.

Іноді буває таке, що системна служба Google Play перестає працювати з тієї причини, що виник збір непотрібної інформації, і вона призвела до небажаних наслідків. Зараз, впоратися з цим легко, достатньо спочатку зайти в налаштування нашого апарату, там знайти пункт з назвою «Додатки», потім вибрати системну службу Play Market, і коли відкриється вікно, потрібно вибрати такі значення, як «Стерти дані», і «Виконати очищення кеша».

Рекомендується, одразу після виконання цього процесу, знову перезавантажити пристрій, це забезпечить дійсно хорошу працездатність апарата, і дозволить йому впоратися набагато швидше.

Третій спосіб – видалення оновлення, з-за якого, може бути порушена коректна працездатність.

Дії, які необхідно буде виконати на цей раз практично ідентичні тим, що ми робили в минулому пункті, єдине, що потрібно видаляти ні кеш, а видалити встановлені оновлення, повернувши стан в стандартне положення. Буває, що система автоматично оновлюється, але нова версія не є доопрацьованій, і з-за цього виникає ціла купа проблем.

Четвертий метод – скидання налаштувань програми.

Буває іноді, що звичайний скидання налаштувань системного застосування дозволяє вирішити виниклу проблему, для цього знову переходимо в меню «Програми», яке знаходиться у налаштуваннях нашого пристрою, і робимо скидання, завдяки одній лише кнопочці. У частих випадках, саме цей пункт вирішує проблему.

П’ятий спосіб – активація функції «Диспетчер завантаження».

Буває таке, що телефон перестає відкрити магазин додатків тільки з тієї причини, що була відключена системна функція «Диспетчер завантаження», щоб перевірити її роботу, людині необхідно зайти в меню «Налаштування», там вибрати всі додатки, і знайти відповідний софт, і якщо він відключений, то успішно включити його.

Після того, як ви виконаєте ці установки, необхідно перезавантажити пристрій, і переконатися в тому, усунулася проблема.

Шостий спосіб – видалення облікового запису Google.

Після того, як ви видалите цей обліковий запис, то є ймовірність, що ви втратите велику кількість інформації, з цієї причини, рекомендується краще зробити резервне копіювання даних, щоб потім не мучитися з процесом відновлення необхідної інформації. Переходимо в розділ акаунти, і знаходимо той, який відповідає за Google.

Перед вами відкрилося вікно, в якому потрібно буде натиснути на назву своєї поштової скриньки.

Відразу після цього, вам потрібно вибрати ті пункти, синхронізацію яких ви хочете провести. Природно, саме процес синхронізації допомагає домогтися збереження потрібної інформації на облікового запису, тобто після повторного підключення, вся потрібна інформація буде автоматично повернуто на законне місце.

Після того, як ви вибрали, що вам необхідно зберегти, переходимо безпосередньо до процесу видалення облікового запису. Після того, як він був видалений, знову відкриває Play Market, має з’явитися початкове вікно, в якому вимагають забити логін та пароль для здійснення входу. Перед тим, як знову відкривати це системне додаток, рекомендовано, перезавантажити пристрій, щоб всі збилися налаштування, і ви змогли без зависання, почати перевіряти працездатність.

Сьомий спосіб – додатки, сумісні з пристроєм.

Виявилося, що частенько люди встановлюють різноманітний софт, внаслідок цього починає страждати їх пристрій, вони бачать, як пристрій починає зависати і відбуваються вильоти з деяких утиліт. Зараз, саме такі несумісні додатки можуть впливати на працездатність основних утиліт, до яких і відноситься Магазин додатків. Видалення небажаних програм, допомагає людині досягти потрібного йому результату, змусити Play Market відкриватися.

Восьмий метод настроювання такого файлу HOSTS.

Якщо, ви помітили, що на вашому пристрої була встановлена така утиліта, як Freedom, то для вас цей метод буде цікавий. Виявилося, що можна виконати якусь маніпуляції, і в результаті подивитися, вийшов чи бажаний результат, чи це ні на що не впливає. Починаємо з того, що переходимо в диспетчер додатків, потім відключаємо софт Freedom і видаляємо його з нашого пристрою. Після виконання цієї операції, перезавантажуємо пристрій, і намагаємося включити системну службу знову.

Дев’ятий спосіб – HARD RESET на пристрої.

Цей метод вважається кардинальних, адже з його допомогою можна зробити жорсткий скидання всіх налаштувань нашого пристрою, і це дозволить повернути телефон до заводських установок. Природно, після цього всі з телефону буде видалено, і є ймовірність, що все доведеться відновлювати по-новому. Для того, щоб виконати цей жорсткий скидання, необхідно в налаштуваннях перейти в пункт «Відновлення та скидання», і там вже вибрати скидання налаштувань, і погодитися з тим, що будуть вилучені всі файли.

Зазвичай, цей метод дає змогу дійсно вирішити проблему, адже ваш смартфон або планшет стає, ніби щойно куплений з салону, і значить, ніяких проблем у нього немає.

Спосіб номер 10 – відсутність з’єднання з інтернетом.

Є ймовірність того, що інтернет на вашому пристрої був відключений, а значить, ви не можете зайти в магазин додатків, проблема вирішується звичайним підключенням до мережі інтернету.

Одинадцятий спосіб – акаунт GOOGLE був відключений.

Бували випадки, коли була відключена звичайна синхронізація аккаунта, і з цієї причини людина не міг здійснити вхід в потрібний йому магазин додатків, проблема ця теж вирішується за лічені хвилини, достатньо перейти в розділ Налаштування, вибрати пункт «Облікові записи», і там спробувати включити обліковий запис Google, якщо він насправді був відключений.

Дванадцятий метод – перевірка встановленої дати і часу.

Якщо помилка так і не йде, а мережу з інтернетом налаштована нормально, тоді можна спробувати виставити на вашому пристрої коректну дату і час. Це дозволить вам синхронізувати деякі параметри, необхідні для працездатності служб системи Android. Налаштування дати і часу знаходиться в меню «Параметри» в розділі «Дата і час вашого телефону». Ви можете автоматично зробити налаштування, вибравши свій часовий пояс.