Не вдається увійти в Скайп? Рішення є!

Сьогодні Skype — це вже невід’ємна частина сучасного суспільства і дуже неприємно, коли основний інструмент комунікації виходить з ладу і не вдається увійти в Скайп, вирішення основних проблем тощо.

Не вдалося встановити з’єднання Скайп

Якщо при спробі зайти в Скайп повідомляється, що неможливо встановити з’єднання, перевірте, блокується вхід в Скайп вашим антивірусом або фаерволлом.

Не вдається увійти в Скайп? Рішення є!

Якщо ні, то спробуйте зробити так:

 • Видаліть Скайп з допомогою Пуск > Панель Управління і далі Видалення програм;
 • Потім відкрийте адресну рядок Провідника, наберіть (природно, без лапок) %AppData%Skype», тисніть Enter;
 • З відкритої папки попередньо скопіюйте вміст в іншу резервну папку (щоб не втратити історію повідомлень), а потім видаліть його у вихідній папці;
 • Скачайте останню версію Скайпу з офіційного сайту;
 • Встановіть її, вводите логін і пароль. Користуйтеся, все має запуститися нормально.
 • Якщо знадобляться цінні відомості, переглянути їх з резервної папки допоможе безкоштовна утиліта під назвою SkypeLogView.

  Ви вже перебуваєте в Скайп на цьому комп’ютері

  Якщо, коли ви намагаєтеся увійти в Skype, отримуєте повідомлення «вже перебуваєте в Скайп на даному комп’ютері», спершу перевірте через диспетчер завдань, що процес Skype зупинений.

  Не вдається увійти в Скайп? Рішення є!

  Якщо з цим все в порядку — видаліть свій профіль скайпу або (краще, щоб не втратити у майбутньому важливих даних) перейменуйте його. Папку свого профілю в Skype можна швидко знайти вже описаним вище способом — Пуск, далі «%AppData%Skype», потім Enter, далі просто шукайте папку з вашим ім’ям. Перейменувати або видалити її.

  Після цього спробуйте увійти в Скайп програму знову.

  Вхід неможливий через помилки передачі даних

  При спробі залогінитися в Скайп — повідомлення про помилку передачі даних, цю проблему можна вирішити двома основними способами.

  Не вдається увійти в Скайп? Рішення є!

  1 Спосіб. За допомогою меню «Пуск» відкрийте пошуковий рядок, там введіть %appdata%» (без лапок). Натискайте Enter.

 • Відкриється список папок, там повинна бути папка Skype. Заходьте туди.
 • У новому списку папок шукайте папку з вашим логіном. Відкривайте. Там буде знаходитися файл «main.iscorrupt». Затисніть файл мишею, перенесіть на Робочий стіл.
 • Тепер спробуйте знову запустити Skype. Якщо вийде — файл можна спокійно видаляти.
 • 2 Спосіб. Спочатку, точно так само Пуск, потім «%appdata%».

 • Зайдіть в Skype папку та перейменувати свій поточний профіль, поставте, наприклад, в його кінці будь-додатковий символ (часто ставлять цифру 1). Так збережеться історія листування.
 • Спробуйте зайти в Skype. Історії повідомлень і важливих дзвінків буде не видно, але, якщо вийшло залогінитись, програма стане нормально працювати.
 • Неможливо увійти в Скайп після оновлення

  Не вдається увійти в Скайп після оновлення, таке, на жаль, теж буває. Іноді викликається установками плагінів зразок add-on Skype Click-to-Call або навіть панелі Skype Toolbar.

  Не вдається увійти в Скайп? Рішення є!

  В такому випадку зазвичай допомагає один з трьох способів:

  1. Повністю оновити свій браузер Internet Explorer. Абсолютно неважливо, чи користуєтеся ви їм чи ні — треба оновлювати саме IE, т. к. Скайп використовує частини IE для своєї роботи.

  2. Спробуйте серед властивостей ярлика (права клавіша миші > Властивості) дописати в об’єкті /legacylogin, тобто рядок повинна буде виглядати якось так:

  «C:Program Files (x86)SkypePhoneSkype.exe» /legacylogin»

  3. Якщо ні те, ні інше не допомагає — перевстановіть весь Skype повністю.