Не важко зрозуміти прикрість багатьох користувачів, які не можуть подивитися відео, розміщене на одному з найпопулярніших соціальних ресурсів OK. Давайте розглянемо основні причини такої неприємної ситуації «Не відтворюється відео в однокласниках», а також на практичних прикладах детально розберемося, що необхідно зробити для того, щоб вирішити такого роду проблему візуального обмеження.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Інтернет технології: найважливіший відео плеєр
 • 2 Як це зробити?
 • 3 Браузерні непорядки з відео
 • 4 Отже, Opera і FireFox-рішення
 • 5 Для Google Chrome.
 • 6 Відеодрайвера і графічні кодеки
 • 7 В якості епілогу

Інтернет технології: найважливіший відео плеєр

Ймовірно, вам знайоме таке поєднання слів як Adobe Flash Player. Однак далеко не багато хто з вас, шановні читачі знають, що вищезгадане програмний засіб як ніякий інший софт потребує систематичного оновлення. Тобто, якщо на вашому комп’ютері раптом перестав відтворюється відео контент, то швидше за все версія Flash плеєра просто застаріла.

Для того щоб вирішити, вищеназвану проблему, потрібно всього лише оновити Flash плеєр або ж включити програмний засіб безпосередньо в меню налаштувань браузера (докладніше про останньому варіанті, на прикладі хром браузера, можна прочитати в цій статті).

Як це зробити?

Варто зазначити, що в більшості випадків системний відмова, пов’язаний з відкриттям і подальшим онлайн відтворенням якого-небудь фільму супроводжується службовим запрошенням оновитися, яке виводиться на екран безпосередньо програмними засобами самої програми — Flash плеєр. В абсолютній більшості натискання кнопки «Завантажити нову версію» допомагає. Тим не менш, якщо вас «не повідомили», що софт для відтворення відео застарів, то варто вдатися до одного з описаних нижче способів.

 • Увійдіть у пусковий меню «Старт».
 • Натисніть на навігаційну кнопку «Панель управління».
 • Активуйте іконку «Flash…».

 • Перейдіть по вкладці «Оновлення».
 • Натисніть на клавішу «Перевірити…».

Після того як ви будете перенаправлені на офіційний сайт розробника, вам залишиться тільки одне — завантажити найновішу версію оговариваемого софта, що з легкістю досягається одним натисканням відповідної посилання «Download».

Інший спосіб оновити Flash-плагін — це скористатися даною посиланням (https://get.adobe.com/flashplayer/?loc=ru) та здійснити завантаження працездатної версії, грунтуючись на системній характеристиці вашої ОС.

Браузерні непорядки з відео

Безумовно, як і у вищенаведених прикладах, інтернет оглядачі також необхідно своєчасно оновлювати. Втім, цілком імовірно, що веб-переглядач «ще вчора» потребував проведення профілактичних заходів щодо обслуговування, в нашому випадку проблему «не показує відео в браузері» можна вирішити двома методами: насамперед, почистіть кеш браузера (як це зробити написано тут), ну і друге — проведіть процес оновлення програмного засобу для перегляду інтернет контенту.

Отже, Opera і FireFox-рішення

Як правило, налаштування інтерфейсу за замовчуванням не мають рядок «Панель меню». В нашому випадку нам вкрай необхідний пункт «Про Firefox» (Opera).

Клік правою кнопкою мишки по самій верхній області браузера — встановлюємо галку у положення «Панель меню».

У рядку з’явився інструментарію вибираємо «Довідка», з контекстного меню запускаємо нас цікавить пункт. Якщо на сервері розробника з’явилася нова версія браузерного, то почнеться безпосередній процес його встановлення.

Дочекайтеся завершення інсталяції і перезавантажте оновлений інтернет оглядач.

Для Google Chrome.

 • Натисніть на кнопку «Налаштування…» (три горизонтальні смуги в правому верхньому куті інтерфейсу веб браузера).

 • З випадного списку виберете — «Довідка» — «Про браузері…».
 • Автоматично розпочнеться верифікація стану браузерної версії встановленої на вашому ПК.

 • Після того, як Google Chrome оновиться, необхідно перезавантажити браузер — натисніть на кнопку «Перезавантажити».

Як бачите все прозоро і неймовірно просто в реалізації. Повірте, натиснути пару кнопок не займе у вас багато часу, натомість надалі ви зможете знову насолоджуватися переглядом опублікованого відео матеріалу.

Відеодрайвера і графічні кодеки

Як відомо, різних відео форматів досить багато, щоб заплутатися в їх назвах. Однак у більшості випадків навіть «найрідкісніший» декодує компонент вже міститься в популярному програмному паці «K-Lite Сodec Pack». Скачайте собі на комп’ютер дане ПЗ (натисніть тут), запустіть його і надалі дотримуйтеся плану «своєчасне оновлення критично важливих відео компонентів».

Цілком може так скластися, що не показує відео з причини відсутності спеціальних графічних драйверів для вашої відеокарти. Особливо актуально вищесказане для графічних модулів дискретного типу (відеокарта, яка встановлюється в окремий PCI слот материнської плати). Як переконатися в актуальності встановлених відеодрайверів для графічного адаптера NVIDIA , можна дізнатися з цієї статті — клікніть, будь ласка, за цим посиланням: http://chopen.net/kak-reshit-problemu-ustanovka-drayvera-nvidia-na-windows-7/.

В якості епілогу

Ось і все, якщо ви не знаєте, що робити, коли не відтворюється відео в однокласниках, візьміть на озброєння один із представлених вище способів. З вірогідністю 99, 9% ви зможете самостійно все виправити, головне — дійте неквапливо: завантажуйте вашу версію драйверів, скачивайте ваш варіант Flash плеєра, будьте передбачливі і не використовуйте вищезгаданий софт з маловідомих інтернет джерел. Нехай все у вас показує, удачі!