Не включається телефон ZTE що робити

Після деякого використання мною телефону фірми ZTE, я стикався з деякими проблемами, мій смартфон не включався і сенсор сам по собі нажимался, я вирішив дані неприємності і у статті розповім про це. ZTE — одна з найвідоміших компаній з виробництва телефонів і телекомунікаційного обладнання в Китаї. Втім, і на міжнародному ринку смартфонів даного виробника отримали визнання у величезної кількості користувачів. Але, попри таку популярність і на те, що якість комплектуючих мобільних девайсів в Піднебесній з кожним роком намагаються поліпшувати, проблема низькопробної збірки залишається актуальною.

Не включається телефон ZTE що робитиТак виглядає смартфон ZTE в розібраному стані. Тут проводиться ремонт роз’єму живлення, з-за проблем з яким смартфон відмовляється заряджатися і, відповідно, включатися.

У підсумку, близько 20% придбали даний девайс користувачів скаржаться на погану роботу акумулятора і проблеми з підзарядкою смартфона. Інші пишуть про програмні помилки ZTE. Такі збої проходять для даного девайса не без сліду і, в кінцевому підсумку, перетворюють його в так званий «кірпіч» — тобто в смартфон, який відмовляється працювати взагалі. Тому, в статті будуть розглянуті причини, по яким телефон ZTE не включається, а також будуть розібрані основні способи рішення даної проблеми.

Які причини відмови роботи телефону ZTE

Всі проблеми, взагалі, з будь-ЕОМ (електронно-обчислювальною машиною), умовно можна розділити на дві категорії.

 • Апаратні — вихід з ладу певних комплектуючих пристрою;
 • Програмні — збої в роботі програмного забезпечення девайса.

Це стосується і ZTE. Якщо говорити детальніше, то основні апаратні причини, за якими дана модель смартфона перестає працювати, пов’язані:

 • З виходом з ладу роз’єму живлення або живлення контролера. Ця Проблема присутня у багатьох смартфонах ZTE, але особливо вона виражена в бюджетних моделях телефону;
 • Крім того, пристрої цієї компанії володіють ще однією неприємною рисою — високою ймовірністю перегріву;
 • Падіння або потрапляння у воду також може обернутися фатальним збоєм у функціонуванні смартфона.

З програмних помилок можна виділити:

 • Критичний збій системи при оновленні версії прошивки (програмного забезпечення) смартфона;
 • Вірусну атаку, результат якої — псування системних файлів, які відповідають за завантаження і роботу телефону.

Тому, нижче будуть перераховані основні способи вирішення проблеми включення телефону ZTE.

Не включається телефон ZTE що робитиHard-reset — єдиний, на сьогоднішній день, програмний спосіб привести телефон в робочий стан у тому випадку, якщо він відмовляється включатися взагалі. Про цьому способі і поговоримо нижче.

Як виправити проблему включення телефону ZTE

Отже, існує наступний ефективний спосіб самостійного вирішення даного питання по включенню смартфона ZTE. Ґрунтується він на так званому «Hard Reset», тобто повному видаленні всіх користувальницьких даних на смартфоні, а також скидання на ньому всіх налаштувань до заводських. Дана процедура допомагає виправити величезна кількість програмних помилок, тому варто спробувати скористатися цим способом. Для його здійснення на смартфон ZTE необхідно:

 • Витягти батарею на кілька секунд, потім вставити її назад;

  Не включається телефон ZTE що робитиТак виглядає одна з моделей ZTE в розібраному стані. Тут ви можете побачити, як можна витягти акумулятор з телефону ZTE.

 • Натиснути одночасно клавішу збільшення гучності і включення телефону;
 • Як тільки побачите вікно відновлення даних і відчуєте вібрацію пристрою, відпустіть обидві клавіші;
 • Для переміщення по пунктах меню використовуйте кнопки регулювання гучності, для підтвердження дії клавішу живлення;
 • Тепер, в даному вікні нам потрібно знайти вкладку «Wipe Data/Factory Reset» і активувати її;

  Не включається телефон ZTE що робитиЦе і є панель управління користувацькими даними смартфона. Щоб виконати очищення всіх даних і скидання налаштувань пристрою, натискаємо на «Wipe Data/Factory Reset» (для підтвердження вибору потрібно клікнути на кнопку живлення)

 • В наступному віконці підтверджуємо видалення даних користувача;

  Не включається телефон ZTE що робитиВіконце підтвердження очищення користувальницьких даних. Тут ми повинні клікнути на «Yes – delete all user data»

 • Починається процедура повного скидання телефону, після якої знову відкривається меню «Hard Reset» — в ньому активуємо пункт «Reboot system now».

  Не включається телефон ZTE що робитиФінальне вікно «Hard Reset», яке аналогічно стартового. Після закінчення процедури скидання настройок смартфона до заводських і видалення всіх даних вибираємо пункт «Reboot system now» для перезавантаження пристрою.

 • В результаті відбувається перезавантаження смартфона, після чого пристрій має запрацювати.
 • Перед цією процедурою не забудьте зробити резервні копії файлів, що містяться на флеш-карті, і перенести їх на інший пристрій. Hard Reset передбачає видалення абсолютно все, що містилося в телефоні, включаючи список збережених телефонних контактів, історію дзвінків, SMS і іншого.

  Висновок

  Описаний вище спосіб є єдиним на сьогоднішній день в тому випадку, якщо проблема включення телефону ZTE виникла в результаті фатальної програмної помилки. Виправлення ж апаратних помилок краще довірити фахівцеві. Втім, якщо ви хочете спробувати вирішити цю проблему, то для вас будуть корисні дані гайди по різних поломок, що призводить до відмови роботи смартфона і способів їх усунення: