Не запускається відео в Facebook (Фейсбук)? – Вирішуємо проблему

Доброго дня дорогі читачі. Сьогодні ми з вами розберемося з основними причинами, за якими можуть виникати проблеми з відтворенням відео в Facebook.

Не запускається відео в Facebook (Фейсбук)?   Вирішуємо проблему
Відео на Facebook дуже популярні. У світовому рейтингу, за загальною кількістю переглядів, Фейсбук займає почесне друге місце, поступаючись лише відеохостингу Youtube. Погодьтеся, адже це вже щось значить, а тому і поточна читається вами стаття буде дуже і дуже корисною.

Щодня люди звертаються до пошукачів, щоб дізнатися причини, по яких вони не можуть запустити відео в Фейсбуці. Напевно, варто почати їх вже розглядати, а також описувати методи рішення.

Adobe Flash Player

Самим першим і головним фактом, який повинні знати користувачі соціальної мережі, це те, що для відтворення будь-відеозаписи в Фейсбуці використовується Adobe Flash. Тому найбільш поширені проблеми пов’язані саме з Флеш Плеєром.

Для початку ви повинні відвідати офіційний веб-сайт Adobe, щоб перевірити, чи правильно встановлений Flash Player у вашій операційній системі і браузерах. Для цього необхідно ввести в пошуковий рядок наступний url: https://helpx.adobe.com/flash-player.html

Не запускається відео в Facebook (Фейсбук)?   Вирішуємо проблему
При виникненні яких-небудь проблем при перевірці необхідно їх усунути.

Найчастіше ці проблеми пов’язані з тим, що ви давно не оновлювали сам Flash Player. В цьому випадку я рекомендую вам видалити попередню версію, а на її місце завантажити саму останню і встановити її вже безпосередньо на ваш комп’ютер. Більш докладну інструкцію про те, як встановити Adobe Flash Player ви можете прочитати тут.

КЕШ браузерів

Ще однією з причин, по якій відео на Фейсбуці може не відтворюється, є засміченість Кешу браузера. Після очищення Кешу браузер заново буде отримувати інформацію про веб-сторінці, на якій розташований непрацюючий відеоролик.

Раніше на нашому сайті вже публікувалися записи, в яких докладно описується процес очищення Кешу в наступних браузерах: Opera, IE, Яндекс і Chrome.

Проблеми з браузером

Несправність самого браузера може також послужити однією з проблем з не відкриваються відео в Facebook. Причин проблем з браузером може бути дуже багато:

• Пошкодження файлів на жорсткому диску;
• Шкідливі програми на комп’ютері або доповнення до браузеру;
• Знову-таки, забитий кеш;
• Пошкодження ділянок реєстру Windows.

Список цей можна продовжувати і продовжувати. Найкращим способом по їх ліквідації є:

1. Видалення проблемного браузера;
2. Очищення реєстру Windows після видалення;
3. Завантаження нової версії попереднього браузера (але тільки з офіційних сайтів розробників);
4. Установка скачаного браузера на комп’ютер.

Якщо ж і такі кардинальні заходи вам не допомогли, то раджу більш детально про помилки з браузерами прочитати тут.

Не запускається відео в Facebook (Фейсбук)?   Вирішуємо проблему

Помилка на стороні самого Facebook

Не так-то просто обслуговувати обладнання, яке підтримує сервіс з такою великою відвідуваністю. Тому в певні моменти часу відео на Фейсбуці може бути доступним. Звичайно ж, це відбувається дуже рідко, але цілком реально.

Якщо у вас виникли проблеми з відтворенням відео в Facebook, то відразу не панікуйте, а спробуйте перезавантажити веб-сторінку через хвилин 5-10.

Ось мабуть і все. Сподіваюся, в цій статті ви знайшли відповідь на ваше запитання, чому не відтворюється відео на Фейсбуці, а також без праці вирішили проблему, слідуючи інструкціям викладеним вище.