Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update що робити, якщо вийшла помилка

При запуску якої-небудь гри (зазвичай це популярна «H1Z1») остання може видати повідомлення «Needs Windows 7 Service Pack 1 Platform Update», після чого запуск гри стає неможливий. Зазначеним меседжем програма повідомляє, що для її нормального запуску необхідна установка в системі спеціалізованого оновлення платформи ОС Віндовс 7 з вбудованим «Service Pack 1». Спроби ж користувача встановити зазначене оновлення часто закінчуються безрезультатно. Що ж робити в даній ситуації? Нижче я розберу, чому сутність даної дисфункції, і як її виправити.

Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update що робити, якщо вийшла помилкаМеседж про необхідному оновлення

Зміст статті:

 • Що значить «Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update»?
 • Інсталюйте оновлення платформи Віндовс 7 SP1
 • Встановіть Сервіс Пак 1 для Віндовс 7
 • Перевстановіть ігрову програму
 • Висновок

Що значить «Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update»?

У перекладі це повідомлення виглядає як «Необхідне оновлення платформи Сервіс Пак 1 для Віндовс 7». Зазвичай подібна проблема виникає в ситуації, коли на основі ПК з Віндовс 7 не встановлений необхідний Сервіс Пак 1, або відсутня необхідна для даної ОС оновлення платформи для Віндовс 7.

Спроби користувача оновити свою систему через завантаження і запуск вказаного Service Pack 1 з сайту Microsoft (або оновлення платформи Віндовс 7) зазвичай не дають жодного результату. З’являється табличка запуску процесу оновлення, після чого зазначений процес може тривати годинами без яких-небудь змін.

Подібна ситуація пов’язана з некоректно працює службою «Центр оновлення Віндовс (Windows Update) блокує установку необхідного апдейта платформи Віндовс 7 СП 1.

Ця дисфункція також часто ідентифікується кодом помилки «g34», що зустрічається на ПК користувача.

Для вирішення помилки «Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update» необхідно виконати ряд способів, які я перерахую нижче.

Інсталюйте оновлення платформи Віндовс 7 SP1

Оскільки в більшості випадків на комп’ютерах користувачів встановлена ОС Віндовс з SP1, то нам буде необхідно провести ряд кроків для встановлення витребуваного системою апдейта платформи Віндовс 7. Виконайте наступне:

 • Завантажте оновлення платформи Віндовс 7 з сайту Microsoft. Перейдіть за вказаним посиланням, натисніть «Скачати». Ви побачите два файлу, з згадкою x64 – для 64-бітної ОС, і x86 – для 32-бітної. Виберіть файл, який відповідає вашої ОС, і скачайте його на ваш ПК (але не запускати).
  Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update що робити, якщо вийшла помилкаВиберіть файл, який відповідає вашій системі

  Якщо ви не в курсі, який розрядності ваша ОС (32 або 64), тоді натисніть комбінацію кнопок Win+Pause, і у вікні перегляньте значення параметра «Тип системи»;

 • Вимкніть службу «Центр оновлення Віндовс». Натисніть Win+R, з’явилася рядку введіть services.msc і натисніть Enter. У вікні служб знайдіть службу «Центр оновлення Віндовс», наведіть на неї вказівник миші, клацніть ПКМ, і виберіть «Зупинити»;

  Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update що робити, якщо вийшла помилкаВиберіть «Зупинити»

 • Запустити скачаний вами раніше файл оновлення платформи Віндовс 7. Зазвичай його установка після зупиненої раніше служби оновлень проходить без будь-яких проблем;
 • Запустіть потрібну вам гру.

Встановіть Сервіс Пак 1 для Віндовс 7

У випадку, якщо ваша Віндовс 7 не має встановленого Сервіс Пак 1, тоді рекомендується встановити його з сайту Microsoft. При цьому він вже буде включати в себе необхідне Оновлення платформи Віндовс 7».

Перевстановіть ігрову програму

Якщо ви виконали перераховані вище кроки, але помилка продовжує з’являтися, рекомендується перевстановити саму гру. Часто це дозволяє позбавитися від помилки g34 на вашому ПК.

Висновок

Повідомлення «Needs Windows 7 service Pack 1 Platform Update» зазвичай виникає в ситуації відсутності в системі необхідного оновлення платформи Віндовс 7 SP1. Рекомендується завантажити і встановити необхідне оновлення (перед тим зупинивши Центр оновлення Віндовс), що дозволить виправити помилку g34 на вашому комп’ютері.