Добрий вечір! Давно не писав на блозі, все таки кінець року і як завжди потрібно вирішити цілу купу проблем. Сьогодні я хочу розповісти вам про повідомлення Вконтакте і що робити, коли ви не отримуєте їх.

Повідомлення для телефону

Повідомлення — дуже зручна функція для телефону (як з мобільної версії Вконтакте перейти на повну), ви завжди в курсі всіх подій і повідомлень, і Вконтакте для цього тримати відкритим зовсім не обов’язково. Оповіщення приходять вам відразу на телефоні, зрозуміло, він повинен бути підключений до інтернету. Що ж робити, якщо раптом всі повідомлення в один прекрасний момент перестали з’являтися на екрані вашого телефону? Неважливо, яка у вас встановлена операційна система, iphone, android або windows phone, якщо вам не приходять повідомлення з Вконтакте, то найчастіше проблема у тому, що вони вимкнені. Функція включення — виключення Повідомлень знаходиться у розділі Налаштування, в кожному мобільному клієнті він є і шлях до повідомлень ідентичний. У мене windows phone:

У повній версії сайту всі параметри оповіщень також розташована у розділі Налаштування, і складається з трьох пунктів. Майте на увазі, що для повної версії для мобільних клієнтів можна встановити різні налаштування сповіщень і працюють вони по різному. Тому вам доведеться встановлювати для кожного пристрою свої параметри.


Ви завжди можете відключити повідомлення, щоб вони не відволікали вас або включити для швидкого отримання потрібної інформації. Якщо перестали приходить повідомлення — перевірте в першу чергу налаштування.