Час завжди було, є і буде найціннішою валютою. Разом з тим, універсальним інструментом, що допомагає істотно скоротити фінансові витрати на послуги зв’язку дозволяє відео месенджер Skype. Що не мало важливе, все вищеперелічене передбачає збереження умов: найбільш комфортний спосіб спілкування в Мережі, доступність сервісу, а головне — до простоти в зрозумілий механізм реалізації інформаційного обміну. Однак скайп — це лише програма, яка в будь-який момент може вийти з ладу, або як сьогодні прийнято говорити — заглючить. Швидко і якісно вирішити цю проблему «Немає звуку в скайпі», вам допоможе матеріал цієї статті. Читайте і справляти!

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Невелике введення: ці інструкції для вашої версії Windows!
 • 2 Пошук і усунення несправностей
 • 3 Настройка звукових опцій програми Скайп
 • 4 Драйвер звуку
 • 5 На завершення

Невелике введення: ці інструкції для вашої версії Windows!

Рекомендації з даної статті можна вважати універсальними, тобто алгоритм застосування поширюється абсолютно на всі версії майкрософтовской операційки. Проте на увазі актуальності версії Windows 10 картинки і текстові пояснення — це скріншоти зняті саме з цієї ОС.

Автор цієї статті упевнений: всі графічні приклади ви з легкістю застосувати конкретно до вашої редакції Windows. Головне — будьте послідовні у своїх діях і не поспішайте натискати кнопку «Enter»…

Пошук і усунення несправностей

Отже, проблеми зі звуком можуть відноситься або до апаратних несправностей обчислювального пристрою, або зачіпати програмна частина комп’ютерної системи.

Природно, перш за все слід переконатися, що все правильно підключено, а ручка регулювання гучності знаходиться в положенні «ЧУТИ!».

Порада №1: Кольорова маркування вхідних штекерів і гнізд аудіо виходів великий того помічник.

Друге на що потрібно звернути увагу — цілісність з’єднувальних шнурів. Якщо ви явно бачите, що провід пошкоджений — замініть його.

Третій момент: а чи все в порядку з самим штекером?

Упевнитися в працездатності пальчикового або USB штекери, який підключається до задньої панелі ПК можна двома способами:

 • Підключити звуковий пристрій до іншого комп’ютера (смартфон, телевізор або програвач забезпечені відповідним роз’ємом також можуть бути використані в якості перевірочних тест-девайсів).
 • Продзвонити електронним тестером (мультиметром) звістку сполучний маршрут кабелю на предмет знаходження обриву.

Варто зазначити, що перевірка звук знімають і іншого типу аудіо пристроїв, на предмет механічних пошкоджень, ніколи не буде зайвою. Тільки після цього можна з упевненістю приступати до пошуку програмних несправностей.

Настройка звукових опцій програми Скайп

Відкрийте месенджер і перейдіть на вкладку «Інструменти» в розділ «Налаштування»:

 • У новому вікні (ліворуч), активуйте пункт «Налаштування звуку».
 • Уважно ознайомтеся з візуальними показаннями індикаторів звуку. Зокрема, спостерігається активність відображеної смуги «Мікрофон», коли ви вимовляєте звуки?
 • У разі якщо візуальна шкала не діє, скористайтесь чек боксом вибору активного мікрофона (згідно задіяної на ПК робочої конфігурації). Для проведення «чутливих» налаштувань, зніміть галку з пункту «Дозволити автоматичну настройку…» і перетягніть повзунок в бажану сторону посилення/зниження рівня звуку.

 • Вищеописані дії слід зробити і в блоці «Динаміки».
 • В розділі «Дзвінок», вкажіть активні колонки.
 • Переконатися в правильності внесених змін можна за допомогою кнопки «Відтворення», яка позначена у вигляді трикутного значка на синьому тлі гуртка (блок налаштувань «Динаміки»).

Швидше за все після того як ви позначите використовувані пристрої звуку ваш скайп знову «голос знайде». Перевірте настройки: натисніть на посилання «Зробити контрольний дзвінок Skype). У разі відсутності позитивного результату, дотримуйтесь рекомендацій нижче.

Драйвер звуку

Особливо важкий випадок ситуації «Немає звуку в скайпі: вирішення проблеми» — це коли злітає звуковий драйвер ПК. Детальніше про те, як усунути такого роду «електронні неприємності» описано в цій статті (будь ласка, клацніть по посиланню).

І все ж, давайте коротко розглянемо процес відновлення працездатності керуючого програмного забезпечення (драйвер звуку).

 • Через меню пуск увійдіть в розділ «Панель управління».
 • Подвійним кліком активуйте іконку «Система».
 • Зліва (верхня позиція службового вікна) знаходиться посилання «Диспетчер пристроїв» — натисніть на неї.

 • Уважно огляньте представлений список на предмет знаходження в ньому попереджувального знака (трикутник зі знаком оклику або іншого роду сповіщальний значок) навпроти пункту «Звукові пристрої».
 • Відвідайте сайт підтримки своєї материнської плати і скачайте актуальну версію AUDIO драйвер.

Після того, як ви переустановите звуковий драйвер перезавантажте систему.

На завершення

Якщо щось пішло не так, і проблема з відсутнім звуком так і залишилася не разращенной, то має сенс звернутися за спеціалізованою допомогою в сервісну майстерню.

Однак не варто забувати ще про один момент: у більшості випадків audio неполадки можна з легкістю вирішити штатними засобами самої програми Skype (іноді месенджер сам пропонує способи усунення звукових неполадок — дотримуйтесь службовим підказок).

У разі, коли ви чуєте сторонні шуми у вигляді різних фонових звуків — відштовхнете динаміки від мікрофона, попросіть співрозмовника знизити рівень звуку використовуються в його ОС audio пристроїв. Всього вам доброго і виразною чутності в процесі спілкування. Поки!