Номер 9000 що за номер

Телефонне шахрайство в даний час дуже поширене. Знайти зловмисника при цьому досить складно, повернути гроші практично не реально. Тому слід убезпечити себе від подібного ризику, дотримуючись обережності при здійсненні операцій. Необхідно знати, що це за номер 9000 і в яких цілях воно використовується.

Номер 9000 що за номерРозбираємо, що це за СМС з номера 9000

Цікаво знати: 3313 у Мегафон що за номер.

Отримання СМС на телефон з закликом здійснити переказ грошових коштів на незнайомий номер або виконати будь-яку іншу фінансову транзакцію вказують на те, що це хитрощі зловмисників, які бажають збагатитися за чужий рахунок.

Кому належить номер 9000 і що він означає

Кожному, хто є клієнтом Банку, слід знати, що повний перелік контактних номерів установи представлений на його офіційному сайті. Там же містяться і телефони гарячої лінії, що дозволяють зв’язатися з контакт-центром як в Росії, так і за кордоном.

Короткий номер 900 відомий усім, хто користується послугою «Мобільний банк». Відправлення повідомлень потрібно при поповненні або блокування карткового рахунку клієнта банку.

Номер 9000 що за номерОпитування Ощадбанку
Номер 9000 дуже схожий з цим коротким номером, і отримані з нього повідомлення здатні насторожити кожного. Однак у подібних ситуаціях хвилюватися не варто. Відправником повідомлення дійсно є Ощадбанк. Найчастіше вимагає відправки СМС відповіді – оцінку діяльності банку, колл-центру і т. д. залежно від того, на території якого регіону знаходиться банк, номери для смс-розсилок можуть бути різними, наприклад, 9001, 8632, 6479, 9001, SBERBANK або 9000.

Рекомендую: 0611 що за номер дзвонить на Білайн.

Для того щоб убезпечити себе і не стати жертвою шахраїв, слід уважно читати всі повідомлення, що приходять з номера 9000.

У них не можуть міститися наступні вимоги:

 • Необхідність здійснити перехід за посиланням, що веде нібито на сторінку Сбербанк Онлайн;
 • Прохання надіслати на вказаний номер персональні дані власника карти – серію, номер паспорта, відомості про прописку і т. д.
 • Відправити у відповідному повідомленні ПІН-код своєї картки або пароль для входу в Ощадбанк Онлайн;
 • Оновлення і подальше підтвердження персональних даних.

Варто знати: 6996 що це за номер і як відключити.

Вартість відправлення повідомлення на номер 9000

Після того, як було визначено, кому саме належить номер 9000 і що це таке, перед абонентом постає питання, що стосується вартості надсилання повідомлення. Ціна повідомлення залежить від тарифу, визначеного мобільним оператором. При отриманні СМС-повідомлення з короткого номера, слід враховувати наступні важливі моменти:

 • Повідомлення, що містять прохання про оцінку, що є відмінним показником для співробітників банку. Завдяки цьому вони можуть удосконалити обслуговування клієнтів. При цьому відповідати на повідомлення зовсім не обов’язково. Користувач вирішує самостійно.
 • У тому випадку, якщо номер відправника викликає сумніви, то краще за все на нього не відповідати. Перевірити правомірність прохання, що міститься в СМС, допоможе звернення до контакт-центру банку. Це є хорошим засобом запобігти дії зловмисників.
 • Дзвінок на незнайомий номер може коштувати досить дорого. Перехід по посиланню, що містить вірус, також може коштувати фінансових витрат. Це і відноситься до скачування невідомих додатків.

  Номер 9000 що за номерОцінка якості роботи

 • Дії шахраїв вчинені щодо клієнта

  Що за номер 9000? Незважаючи на попередження та інформації з приводу призначень номери 9000, на виверти зловмисників попадаються багато. У разі, якщо в їх руках опинилися ваші особисті дані, рекомендується заблокувати картку. Зробити це краще якомога швидше, оскільки грошові кошти можуть бути списані в будь-який момент.

  У разі якщо гроші вже були втрачені, необхідно негайно звернутися до співробітників банку, написати заяву в поліцію.

  Пильність при поводженні зі своїми рахунками – відмінний засіб захисту від шахраїв.