У 2016 році серед основних пунктів головного меню з’явився розділ Товари. Розглянемо детальніше, що він із себе представляє. Тепер ви можете зі своєї сторінки продавати різні речі, речі, послуги, просто описавши свій товар і вказавши його вартість. Ваші оголошення будуть доступні в першу чергу вашим друзям і всім тим, хто в пошуку буде шукати той предмет, який ви збираєтеся продати.

Як продавати товар через Вконтакте

Шукаємо в меню праворуч пункт Товари, якщо його немає включаємо через Налаштування.

Відразу відображаються оголошення ваших друзів, можна додати товар у вибране, щоб придбати пізніше і розмістити свої продукти за допомогою кнопки Подати оголошення. Список створених товарів можна подивитися у вкладці Мої товари.

Для початку потрібно вибрати категорію. Представлені величезна кількість груп, розбиті до того ж на підгрупи. Від гардероба до списку послуг, я впевнений ви легко виберіть потрібний пункт. У назві товари бажано стисло і точно написати, що ви продаєте, тому що пошук користувачами товарів здійснюється за назвою. В описі додайте коротку характеристику та відомості, пов’язані з даним продуктом або послугою. Обов’язково прикріпіть зображення, так як перший погляд покупця зазвичай падає на картинку, а потім вже на текст. Вкажіть вартість вашого продукту, попередньо можете знайти подібні товари, щоб дізнатися приблизну ціну. І, як варіант, для більш швидкого і успішного продажу можна зробити вартість вашого продукту нижча, ніж у конкурентів.

Вкажіть ваше місце розташування, у великих містах ваше місце проживання можна звузити до станції метро. Залишилося тільки натиснути на Створити товар, галочку Поділитися з друзями краще залишити, так як ваш потенційний покупець може бути серед ваших друзів. Ось приклад одного з товарів користувачів:

Для покупки можна зв’язатися з продавцем через особисті повідомлення. Оплатити товар можна як Вконтакте за допомогою грошових переказів, так і при особистій зустрічі з продавцем — як домовитеся. Також хочу додати, що в розділі Товари розташовані продукти не тільки з особистих сторінок користувачів, але і спільнот. Тобто тепер всі товари розташовані в одному місці, що досить зручно. Обмеження на кількість товарів є, судячи з API Вконтакте, але конкретної цифри немає, мабуть, з цим ще ніхто не стикався. Тому якщо ви досягли ліміту, пишіть в коментарях скільки товарів ви змогли завантажити Вконтакт.