Нова музика яндекс 2

Різним оффлайн програвачів на зміну вже давно прийшли різні сервіси, в числі яких Яндекс.Музика, Apple Music, Tidel, Google Play music та інші.
Нова музика яндекс 2
Особливість таких сервісів в тому, що вони можуть відтворювати музику на абсолютно будь-якому пристрої, як в оффлайн та онлайн режимі.
Користувачеві більше не потрібно скачувати з мережі різні хіти, сортувати їх.

1. Яндекс.Музика – це…

Це музичний сервіс, який вже став одним з найбільших в Росії, і на всій території СНД.
Система Яндекс.Музики може підказати користувачам його переваги, може радити треки, виконавців. На офіційному сайті постійно оновлюються популярні чарти, з допомогою яких можна дізнатися, що сьогодні слухає велика частина аудиторії.

Як і інші подібні сайти, Яндекс.Музика надає можливість прослуховування будь-яких треків, але без можливість скачування. Але є спеціальні програми, які дозволяють завантажувати музику з сервісу «Яндекс.Музика».

2. Скачати музику з «Яндекс.Музика».

Щоб зробити це, потрібно «дістатися» до прямого посилання на скачування того чи іншого файлу, з самого скрипта в браузері. Для цього існує маса навчальних роликів на Рутубе і ютубі.
Функціонал сайту:
– Зібрання колекцій пісень;
– Автоматичне створення плей-листів для користувача;
– Надання всієї актуальною, на даний момент, інформації про те чи іншому треку;
– Складання чартів по популярності;
– Безкоштовне прослуховування будь-яких виконавців на Яндекс.Музика.

3. Доступ до сервісу. Політика.

Програвати музику можливо навіть без реєстрації, але у такому режимі Вам доступна музика буде лише з 4-х країн: Росії, Казахстану, Білорусі та України. Якщо ви авторизовані в сервісі, то пісні доступні зі всього світу.
Сервіс надає збірник 150 000 виконавців. Звичайно ж цифра не так велика, як в інших сервісів Apple music, або Spotify.
Але в Яндекс.Музику можна знайти багато цікавого, але буває так, що немає якихось пісень світових зірок, так як орієнтований сервіс під російських користувачів і виконавців.

4. Оплата

Прослуховування музики в браузері може відбуватися на безкоштовній основі, а от щоб прослуховувати музику на смартфоні, доведеться підписатися на яндекс.диск і щомісяця оплачувати її.
1. Підписка на Яндекс.Музику для Андроїд – повний доступ до пісень сервісу обійдеться користувачеві Андроїд за 299 рублів в місяць.
2. Підписка на Яндекс.Музику для iOS – повний доступ, можливість завантаження у кеш музику обійдеться користувачеві за таку ж ціну – 299 рублів в місяць.
2. Підписка на Яндекс.Музику для Windows Phone – обійдеться в стільки ж, 299 рублів, в місяць. І надасть користувачеві такі можливості.

Ліцензія
Основний плюс Музики Яндекса, як і інших подібних сайтів – користувачеві запропоновано лише ліцензійна музика. Відбувається це таким чином, тому що безпосередньо сервіси працюють як з лейблами, так і з виконавцями.

Безпека
У плані безпеки, Яндекс.Музика, не так просунута як інші, західні конкуренти.
Наприклад, Apple Music, Tidal та інші, мають власну програму для пк. Що дає можливість виключити деякі методи для нелегального скачування музики з визначеного сервісу.
Сьогодні стрімінг ЯМузыки доступний через браузер. Програма все ще знаходиться на стадії розробки.

Аудиторія
Сьогодні Ямузыка використовується щодня дев’ятьма мільйонами користувачів. Якщо порівняти ЯМузыку і Спотифи, то другий джерело відвідують щодня 26 мільйонів користувачів.

Трафік
Під час прослуховування музики в онлайні, як відомо всім, трафік нещадно йде, що дуже вигідно користувачам мобільних пристроїв. Деякі лідери області такого музичного стрімінг дуже просто решиил цю проблему – уклавши контракти з операторами.
Тобто, таким чином користувач прослуховування музику в режимі онлайн просто не оплачує споживаний трафік через стрімінг. Ця практика поки ще недоступна для ЯМузыки.

5. Розширення браузерів

Щоб щораз не шукати сайт, переходити на нього, існують спеціальні розширення для браузера прямо на ПК, які дають змогу швидше отримати доступ до сервісу
Yandex.music – Офіційне розширення для браузера від Яндекса
Нова музика яндекс 2
За допомогою зручної іконки, можна включити плеєр Яндекса, також відключити його і переходити до нього.
Нова музика яндекс 2

Яндекс.Музика – таке ж офіційне розширення для браузера, але вже спеціально для «Opera».
З її допомогою, ви отримуєте доступ до плеєра абсолютно в кожній вкладці, а також доступні спеціальні гарячі клавіші для доступу до елементами ЯМузыки.

Скачати музику в Яндекс браузері
Для цього потрібно лише додати спеціальне доповнення. А після Вам будуть доступні можливості збереження в «кеш» пісень, і прослуховувати їх без інтернету.
Нова музика яндекс 2

6. ЯМузыка на iPhone

Для Айфона є спеціальний додаток в AppStore, щоб прослуховувати музику на Apple-пристроях. Ті, хто використовують платну підписку – можуть зберігати музику в кеш.
Нова музика яндекс 2

7. Стрімінг на Андроїд

Додаток Yandex.Music – підійде спеціально для стрімінг на Андроїд. Установка її повністю безкоштовно, але в ній є і платний контент.
Нова музика яндекс 2

8. ЯМузыка на Windows Phone

Додатки для Windows Phone Яндекс.Музика доступно в офіційному магазині. Завантаження безкоштовне, а підписка вже 299 рублів в місяць.
Нова музика яндекс 2

9. Інтегруємо музичний каталог

Якщо користувач придбав підписку, то у нього з’являється можливість інтеграції музичних файлів на Яндекс.Диск.
Щоб папка хмари була інтегрована в сервіс, в ній повинні знаходитися тільки файли з музикою. В іншому випадку, сервіс видасть помилку. Щоб зберегти пісні на хмарі Яндекса, потрібної натиснути на кнопку близько плей-листа «зберегти».
Нова музика яндекс 2
Нова музика яндекс 2