Нові годинник Samsung Gear S3 вже скоро у продажу

Розумних годин стало ще більше з Samsung Gear S3. Це пристрій вписується в лінійку вже існуючих продуктів, а саме розумних годин. Samsung Gear S3 SmartWatch, включає в себе військового класу захист IP68 від води, пилу і ударів, можливість здійснювати мобільні платежі, а також вбудований динамік, що робить їх ідеальним доповненням до будь-якої колекції годин.

Нові годинник Samsung Gear S3 вже скоро у продажу

Годинник Samsung Gear S3 являють собою міцний зовнішній вигляд заточений на авантюриста. Годинник побудовані, щоб витримати суворі умови і в той же час, об’єднати форми і функції в один пристрій. Неважливо, де ви збираєтеся їх використовувати, в бізнесі чи на відпочинку – вони будуть служити вам дуже добре!

Нові годинник Samsung Gear S3 вже скоро у продажу

Дизайн годин Samsung Gear S3 класичний і мінімалістський, який натхненний віковими знаковими годинами. Побудовані вони з ретельним увагою до деталей і володіють унікальною формою і приємними розмірами.

Годинник Samsung Gear S3 будуть доступні для покупки за рекомендованою роздрібною ціною 548$ і надійдуть у продаж в останній чверті 2016 року.