Буквально на днях 9 червня сталася подія, яку я не можу обійти на своєму блозі. Почалося примусове впровадження нового дизайну Вконтакте. 10% випадкових користувачів стали «щасливими» власниками нововведень без можливості повернутися на стару версію сайта («На стару версію перейти не можна, але ви там тримайтеся «). Однак багато з них зовсім не раді цьому факту, про що свідчать численні повідомлення в твіттері, які ви можете прочитати на великих новинних порталах ( lenta.ru , vz.ru та ін) Користувачі Вконтакте не обмежилися гнівними повідомленнями з приводу нового дизайну, знайшлися ініціативні люди, що створили петицію, яку на даний момент (11.06.2016 — 13.10) підписали 9600 чоловік. В ній закликають залишити право вибору між двома версіями дизайну.

Компанія “Вконтакте” відзначає, що особливістю нового дизайну є однакове відображення сайту на всіх пристроях, для легкої і зручної навігації між розділами сайту. Однак багато хто порівнює інтерфейс з сайтом Однокласники, який, на думку більшості, зовсім незручний і підкреслюють велику кількість подібних візуальних параметрів.

Майже завжди перший час до всіх нововведень користувачі ставляться негативно і це нормально. Важко користуватися чимось новим, коли ти звик до старого і все для тебе зручно і знайоме. Новий дизайн і мені здається якимось диким і зовсім незручним, але враховуючи поточну тенденцію, максимум, що ми можемо зробити — це чекати реакції Вконтакте на відгуки користувачів.