Новий кліп групи ” Ленінград – Кольщик (2017)

Популярна музична група Ленінград, очолювана Сергієм Шнуровим, представила свій перший в 2017 році відео кліп. Пісня «Кольщик» стала першою новою композицією угруповання після відходу з групи вокалістки Аліси Вокс, і вперше була виконана для широкої публіки 24 березня 2016 року на концерті Ленінграда в Москві.

Божевілля через мильного міхура

Новий кліп Ленінграда «Кольщик» розповість про цілому ряді шалених подій в цирку, а також за його лаштунками. При цьому основна низка неймовірних подій почалася з-за всього лише єдиного мильного міхура, випущеного маленької відвідувачкою цирку, а вся історія показана глядачеві з кінця в початок. Новий кліп групи  Ленінград – Кольщик (2017) У новому відео «засвітилися» деякі актори, що знімалися в попередніх кліпах групи, в тому числі, головна героїня кліпу «Експонат» Юлія Топольницька.

Від режисера Іллі Найшуллера

Зйомками нового кліпу гурту Ленінград – «Кольщик» займався молодий кінорежисер Ілля Найшуллер, чиє ім’я стало досить відомим після виходу на екрани фантастичного бойовика «Хардкор», з фірмовими для Іллі зйомками від першої особи. Новий кліп групи  Ленінград – Кольщик (2017)Трохи пізніше свій фірмовий стиль Найшуллер продемонстрував у знятому для канадського виконавця The Weeknd кліпі «False Alarm», а також в чудовому короткометражному фільмі «Медик». Завдяки користувачу YouTube Feel Good, ми можемо побачити назад перевернуту історію, показану в кліпі, і нормально зрозуміти, що ж все-таки відбулося.


Сподіваємося, що в 2017 році Сергій Шнуров і група Ленінград будуть максимально часто радувати нас новими кліпами, адже кожне нове відео від пітерської угруповання – це, фактично, повноцінний короткометражний фільм з цікавою історією і високою якістю картинки.
P. S. Зустрічайте новий кліп групи ” Ленінград — Екстаз, прем’єра якого відбулася 27 квітня 2017 року.