Новини WINDOWS 10

Новини WINDOWS 10
Трохи про всіма очікуване Windows 10. Як всім кажуть Microsoft, ОС вийде вже ближче до осені 2015 року, все літо вона буде тестуватися. До того ж творці хочуть зробити її безкоштовною, але ця інформація ще не 100%. Але власники версії Windows 8 отримають “десятка” безкоштовно!

Чому Windows 10? Як стверджує представник компанії Microsoft Джері Ніксона, “десятка” – тому що остання версія Windows, так ми підкреслюємо “финальность” ОС. Більше не буде жодних Windows 11 . Надалі всі інновації будуть виходити у вигляді оновлення до Windows 10. Творці вирішили, раніше була така проблема, що кожна нова версія ОС змушувала людей звикати до чогось нового і процес переходу на більш сучасну версію “вінди” був не зручний. “Ми будемо пропонувати Windows як сервіс, який інновації впроваджуються шляхом оновлення на постійній манері”, – зазначив Ніксон.

З приводу браузера Internet Explorer. Microsoft вирішили що вже неможливо відновити його і вирішили просто – поховати. У Windows 10 буде новий браузер під назвою Project Spartan. Також як і Яндекс браузер Гугл хром, Spartan буде простим у застосуванні, красивий новий дизайн, зручне розташування функцій.

Новини WINDOWS 10
У Windows 10 повернуть всіма улюблений Пуск. Буде щось змішане з восьмої версії ОС з сьомої. Пуск відкривається але в ньому також є гортання з іконками як у Windows 8.

Новини WINDOWS 10
Також дуже серйозно попрацювали над іграми. Тепер на “десятці” додатка Xbox яке дозволить стримить ваші ігри, і синхронізувати з Хbox one.

Новини WINDOWS 10