Не всі редакції Windows ОС мають у своєму програмному арсеналі іноді настільки потрібний інструмент редагування і збереження скріншотів, як стандартний додаток — ножиці. У деяких випадках вбудоване в систему засіб захоплення, відображуваного на екрані, просто непрацездатним на увазі виникнення певної помилки в середовищі ОС.

Щоб відновити втрачені можливості цього інструменту, додати скріншот-редактор «обделенную сімку», потрібно тільки одне — завантажити програму ножиці для Windows 7 безкоштовно з довірчого джерела, — подробиці нижче, дорогі друзі.

Сьогодні ми розглянемо:

 • 1 Microsoft «скупився»?
 • 2 Де можна скачати програму ножиці для Windows 7 безкоштовно?
 • 3 Коротко про недоліки
 • 4 На завершення: а як же інші програмні «скриншотеры»?

Microsoft «скупився»?

На жаль, завантажити оригінальне додаток ножиці для «не оснащених ОС» (мається на увазі факт відсутності у встановленій системі опціональною можливості робити захоплення зображення в реальному часі) у вас, шановні читачі, не вийти. Зручний інструмент доступний для скачування лише зі сторонніх інтернет-джерел.

Тим не менш маючи базові уявлення про «безпечній поведінці в Мережі» і перебуваючи під захистом компетентного антивіруса — Завантажити програму ножиці для Windows 7 безкоштовно — це наипростейшая місія, свідомо наперед «приречена» на успіх! Розробникам оригінального софта з компанії Microsoft — «спасибі»! Ну, а ми приступаємо до практичної частини нашого оповідання.

Де можна скачати програму ножиці для Windows 7 безкоштовно?

Найбільш наближений, як по функціоналу, так і в плані стабільності в роботі, що цікавить нас софт знаходиться ось тут (клікнути по посиланню!).

 • Перейшли на сторінку завантаження — тисніть кнопку «Download».

 • Дочекайтеся завершення процесу завантаження і перейдіть в папку з завантаженнями.

 • Подвійним кліком мишки встановіть інсталяційний файл.
 • Зніміть галку з рекламного пропозиції від Amazon.

 • Буквально через кілька секунд додаток ножиці буде встановлено.
 • Знайти ярлик програми досить просто — загляньте в системний трей ОС.

 

 

 • Безпосередній процес захоплення реалізується натисненням всього однієї клавіші «PrtSC» (прінт скрін).

Коротко про недоліки

Єдиним мінусом описуваного ЗА засоби для захоплення графічних об’єктів є факт відсутності російськомовного інтерфейсу. Втім, реалізована простота взаємодії з програмою робить незначним настільки незручне упущення з боку розробника.

До речі, базові налаштування програми можна змінити, активувавши ярлик з меню швидкого запуску (системний трей) та вибравши вкладку «Optionen».

На завершення: а як же інші програмні «скриншотеры»?

Безумовно, вищеописаний софт не єдиний у своєму роді». Існує маса програм і різних утиліт (подивіться тут), за допомогою яких також можна зручно і легко здійснювати захоплення відображуваного на екрані.

Однак серед «подібних», описаний вище інструмент відрізання PLUS, найбільш простий у використанні, оскільки не обтяжений зайвими утилітами розширень і оптимально відповідає вимогам рядового користувача. Скриншотте на здоров’я!