У даній статті ми з вами розберемося, як можна очистити історію відвідувань в браузері Опера. Як відомо, всі браузери зберігають адреси відвіданих вами сайтів. Якщо комп’ютером або іншим пристроєм (планшет, ноутбук) користуєтеся не тільки ви, то іноді корисно буває видаляти деякі або всі адреси таких сайтів з пам’яті браузера.

Як це все робиться, ми зараз з вами і розберемося. Способів видалення історії в опері під Windows кілька. Показувати всі скріншоти я буду в 37-ї версії браузера.

Зміст:

  • 1 Часткове видалення історії з браузера
  • 2 Інші кілька способів очищення історії для Опери під Windows
  • 3 Як очистити історію в мобільному додатку Опери для Андроїд

Часткове видалення історії з браузера

Опера дозволяє нам не тільки повністю видаляти історію за певний проміжок часу, але і злегка коригувати її, видаливши лише деякі адреси. Цей спосіб, на мій погляд, є найбільш правильним.

Натискаємо на кнопку «Меню» і з випав списку вибираємо пункт «Історія»

У нас підвантажуються адреси відвіданих нами сайтів, відсортованих по дат і часу, тому ми з легкістю можемо видалити зацікавив нас елемент.

Якщо ми хочемо повністю позбутися від таких сайтів за певний період, натискаємо на кнопку «Очистити історію…»

Після натискання на цю кнопку у нас відкривається віконце, в якому ми залишаємо галочку навпроти пункту «історію відвідувань» і вибираємо період. На скріншоті обраний період «за останній час».

Після цього тиснемо на кнопку «Очистити історію відвідувань».

Інші кілька способів очищення історії для Опери під Windows

Натискаємо «Меню» — «Інші інструменти – Очистити історію відвідувань»

У нас відкривається вже відоме нам віконце очищення історії, що там робити, я описував трохи вище:

Ну і ще один спосіб

Тиснемо пункт «Меню Настройки»

У налаштуваннях переходимо в розділ «Безпека» і тиснемо в блоці «Конфіденційність» на кнопочку «Очистити історію відвідувань…». Після натискання цієї кнопки ми потрапимо у вже відоме нам вікно очищення історії:

Як очистити історію в мобільному додатку Опери для Андроїд

Тут все набагато простіше. Я покажу, як це робиться у версії під планшет.Натискаємо на значок «Про» це і є кнопочка нашого меню. Вибираємо пункт «Налаштування»

У віконці налаштувань вибираємо пункт «Очистити історію відвідувань».

У нас відкривається ще одне віконце, в якому ми ставимо галочку навпроти того ж пункту «Очистити історію відвідувань» і тиснемо на кнопку «ОК».

На цьому все, ми з вами розібрали основні способи видалення історії в браузері Опера не тільки для Windows версії, але і для Android теж. Я сподіваюся, ви позбулися від небажаних сайтів в списку відвіданих вами.

А, може, і це буде Вам цікаво: