Огляд Bing Bar

Якщо при вході в браузер у вас з’являється смуга від Bing Bar і ви не знаєте, що це за програма Bing Bar і для чого вона потрібна. Не хвилюйтеся, всі ми колись бачили цю панель зверху в перший раз і не могли зрозуміти, як вона там з’явилася і що це за Bing Bar. Але після не складних дій цю панель можна видалити.

Огляд Bing Bar

При активному інтернет-серфінгу завжди є шанс підхопити вірус, причому використання одного або кількох антивірусних програм не рятують від цього. Крім звичних вірусів, які являють собою файли або програми, значно уповільнюють роботу всієї системи, є й такі, які насправді вірусом і не є, але проблем від них не менше. Багато хто з подивом стикалися з тим, що після входу на якийсь сайт у всіх браузерах, які є на комп’ютері, з’явилася панель програми Bing Bar. І всі ми, коли-то думали, що це Bing Bar. Нікому не може сподобатися, коли утиліти встановлюються проти бажання користувача, тому дуже важливо знати, як боротися з цим явищем.

Потрібна програма Bing Bar?

Основна програма Bing є розробкою Microsoft, але з причини низької популярності або ще чого-то її буквально змушують встановлювати разом з іншими продуктами Microsoft, наприклад, Skype. Також її можна підхопити, зайшовши на якийсь портал. Bing Bar ж являє собою надбудову або плагін для браузерів, який повинен спростити його роботу. У його функції входить блокування банерів, захист системи від вірусів, створення зручної системи закладок та інше.

Причин, за якими може виникнути бажання видалити цю програму Bing Bar, кілька. Назвати можна наступне:

 • Велику кількість плагінів, які можуть використовуватися браузером, значно навантажують всю систему, роблячи її повільної. Крім того, відомі браузери не потребують встановлення додаткових програм, так як у своєму первісному вигляді, при стандартних налаштуваннях, вони прекрасно справляються зі своїми завданнями.
 • Примусова установка програм повинна насторожити користувача. Гарну і корисну програму люди і так знайдуть і встановлять, а якщо Bing Bar нав’язують, то, значить, щось тут не так.
 • Поява помилки Bsvcprocessor після роботи Bing Bar.
 • Як видалити плагін Bing Bar?

  Щоб вирішити цю проблему, безглуздо намагатися відразу видалити цю Бінг Бар програму в самому браузері. Навіть якщо плагін Search with Bing якимось чином пропаде, якщо не видалити саму утиліту Bing, він буде з’являтися постійно.

  Огляд Bing Bar

  Потрібно зайти в “Пуск”, перейдіть у вкладку “Панель управління”, і вже там знайти пункт “Установка і видалення програм”. Якщо користувач є досвідченим, то він відразу виявить там програми, які не були встановлені ним самим. Проблемою є те, що назвою шкідливої утиліти далеко не завжди є Bing. Це може бути і Media Watch і Searh Protect і навіть Java 7, яку користувачі завжди встановлюють самі. Виявити підробку можна, подивившись на видавця програми — якщо там є напис conduit або інша назва, яка точно не ставитися до самої утиліти, її спокійно можна видаляти.

  Огляд Bing Bar

  Тепер залишається тільки виставити налаштування свого основного браузера Opera, Mozilla Firefox або Google Chrome. Залежно від програми, порядок дій може трохи відрізнятися, але діяти потрібно в наступному напрямку: у браузері потрібно знайти вкладку “Налаштування” або “Параметри”, і там поставити адреса бажаної пошукової машини. Також рекомендується користуватися Adblock, який буде перешкоджати діяльності таких ось вірусних програм. Має сенс подивитися відео вище, де описаний процес видалення Bing браузера Chrome.