Огляд кращих браузерів для Windows

Огляд кращих браузерів для Windows

І знову здрастуйте. Сьогодні ми торкнемося теми, яка не повинна залишитися осторонь, яка має дуже велику актуальність і яка буде корисна для Вас. Ми поговоримо про браузерах. Це не буде рейтинг. Це не буде плекання певного браузера, і ми не будемо говорити про те, який браузер краще, а який гірше. Для кожного користувача є найзручніший, стабільний браузер до якого він звик і яким він довіряє. Ми зробимо короткий огляд для тих, хто вибирає для себе браузер.

Отже. Що б ви знали, існує ні 5, ні до 25, ні 100, ні 200 браузерів, їх більше 500. Не дивуйтеся, це дійсно так. Чому ми про це нічого не знаємо? Просто ці браузери не для всіх і вони не розраховані для звичайного домашнього або офісного користувача. Вони розраховані на переделенный вид роботи – це так звані текстові браузери, які, як не дивно, є найшвидшими. Але зараз не про них.

Говорити сьогодні про найшвидшому браузері, для звичайного користування, не має сенсу. Вони практично ідентичні і мають однакову швидкість. Але, на швидкість впливають дуже багато факторів не самого браузера, а вашого комп’ютера. Це всілякі програми, пристрої і технології, від яких справді залежить, наскільки швидко або повільно) сайт відображається на екрані. Тому браузер є лише маленькою частинкою у величезній ланцюжку, яка впливає на швидкість його роботи.

Для того, щоб визначиться, який браузер буде кращим для Вас ми вибрали 4 розробника. Це: IE, Opera, Firefox, Chrome. Це найпопулярніші браузери на сьогоднішній день серед користувачів ПК.

Почнемо з Internet Explorer. Це самий старий і простий браузер, який існує. Був винайдений в 1995 році. Він є стандартним для Windows. На сьогоднішній день, користувачі відмовляються від Internet Explorer, віддаючи перевагу більш нові, популярні браузери. Перевагою даного браузера є його швидкодія і мінімальне навантаження на систему. Мінуси – мінімальна безпека і обвал реклами, з неможливістю її блокування, а також мінімум функціональності. Двома словами – браузер, для того, щоб просто щось знайти в інтернеті, прочитати, переглянути та закрити браузер. Без наворотів.

Огляд кращих браузерів для Windows

Тепер розглянемо Chrome. Один з недавніх браузерів, розроблений компанією Google, але стрімко завоював велику популярність серед комп’ютерних користувачів. Відрізняється стабільністю, високою швидкістю, надійністю і безпекою. Легкий в управлінні, простий інтерфейс. Chrome має в своєму складі найбільшу кількість всіляких додатків і розширень, які допоможуть вам виконувати різні додаткові дії. Надає більш-менш осудну» навантаження на систему.

Огляд кращих браузерів для Windows

Якщо говорити про браузері Opera, то він є не менш популярним, ніж Chrome. Браузер Opera набагато раніше знайшов свого користувача, які до сьогоднішнього часу залишаються вірними йому. Браузер відрізняється дуже тонким налаштуванням «під користувача». Має велику кількість додатків. З безпеки нітрохи не поступається Chrome. Надає невелику навантаження на систему.

Огляд кращих браузерів для Windows

Тепер Firefox, який так само має своїх шанувальників. Цілком стабільний пошуковик. Браузер відрізняється своєрідним оформленням. Зверху має три ряди, які діляться на вкладки, пошуковий рядок і закладки. FireFox – третій за популярністю браузер у світі. Так само має в своєму складі масу доповнень, з допомогою яких можна виконувати безліч різних операцій. А якщо говорити про навантаження на систему, то вона мінімальна, порівняно з вищевказаними браузерами.

Огляд кращих браузерів для Windows

Якщо торкнутися теми роботи браузера і дії їх на систему, то Firefox однозначно є лідером. За ним йдуть Opera і Chrome. IE в цьому плані аутсайдер.

Огляд кращих браузерів для Windows

Але, як видно на графіку, в кожному браузері при зростанні вкладок і досягненні їх 15 і більше, починається зростання споживаної пам’яті і, відповідно, можна спостерігати пригальмовування в їх роботі. Firefox може працювати в це режимі майже без перебоїв.

До речі, відмінною альтернативою браузеру Chrome є Яндекс Браузер, розроблений компанією Яндекс для своїх шанувальників. Так само, як і Chrome використовує адресний рядок, як пошукової. Має підвищену безпеку, блокуючи небезпечні сайти. Аналогічно, як і хром Chrome, може перекладати іноземні сайти. Цілком якісний браузер зі зручним інтерфейсом. Яндекс Браузер може гідно замінити Chrome, так як має схожі функції, оформлення та процес роботи.

Огляд кращих браузерів для Windows

Так чи інакше, а браузер для роботи або розваг обираєте ви самі, віддаючи перевагу вашим смакам і бажанням.