Найпопулярніша соціальна мережа за кордоном, яка давно представлена в Росії, природно, має власну мобільний додаток. Всупереч всім очікуванням, воно не набуло великого поширення. Занадто багато явних помилок і недоліків, а також постійних багів і вильотів, призвели до того, що його практично повністю заклеймилии і видалили . Отже, розглянемо сьогодні це додаток на предмет його працездатності на Android.

Основні мінуси додатка Facebook

  • Перше, що потрібно розуміти, це те, що розробники явно заощадили на повністю укомплектованої програмі. Приміром, для того, щоб надсилати повідомлення, вам необхідно встановити Messenger. Відповідно, у людини, якому ви надсилаєте свій текст, теж повинна бути встановлена ця програма.
  • Займає катастрофічно багато місця. Основна програма займає 60 мегабайт, при цьому вимагає для нормальної роботи встановити програми-помічники. Виходить, що ми виділяємо для неї дуже багато місця на своєму гаджеті, так і доповнення з’їдають ще купу місця.
  • Криве оформлення. Якщо порівнювати з дуже зручним і популярним додатком Вконтакте, Facebook відстає як мінімум років на 10. Важливо, що пошук працює некоректно, банальні зміна параметрів сторінки робляться дуже довго, а найчастіше взагалі не підтверджується. Дуже довго налаштовуєте під себе це додаток, натискаєте ОК, а, коли Ви заходите в наступний раз, налаштування залишаються незмінними, за замовчуванням!
  • Постійне оновлення без узгодження з користувачем. По суті, це додаток працює як вірус шпигун, який на власний розсуд, змінює собі, а іноді і не тільки в собі, дані на вашому пристрої. Також додаток постійно передає велику кількість інформації. Якщо простежити за трафіком відправки, виявиться, що Facebook виходить на перше місце їх всіх ваших додатків.
  • Переваги мобільного додатка Facebook

  • Слава Богу, додаток працює краще, ніж повна версія сайту, запущена на мобільному пристрої. Коректно відображаються картинки, розташування іконок; ви навіть можете відправити фотографії!
  • Можливість швидко підключати фотографії, і вивантажувати їх у стрічку новин. Наприклад, зображення вагою в декілька мегабайт, скорочуються за пару секунд до потрібного розміру і розміщуються відразу. У того ж вищезазначеного VK, завантаження фотографій в фотоальбоми відбувається за кілька хвилин.
  • Дуже зручне розташування всіх кнопок, посилань, іконок. Безумовно, ергономічність дісталася даній програмі від оригіналу, на якому Цукерберг дійсно попрацював на славу.
  • Підводячи підсумки, можна з упевненістю сказати, що додаток можна використовувати, кома всі його очевидні недоліки. Він явно краще, ніж його оригінал, запущений на смартфоні. Загальна оцінка за 10 бальною шкалою: 5 з 10.