Огляд програми Ace Stream Media

Багато хто, не знайомі з цією програмою, тому я сьогодні розповім, що це за програма Ace Stream Media. Я давно шукав різні способи, як можна дивитися відео чи слухати музику через торрент, без попереднього скачування файлів. Як виявилося, такий спосіб існує, для цього потрібна лише спеціальна програма, яка називається Ace Stream Media. Цей плеєр хороший тим, що читає практично всі формати, через нього можна дивитися потокове відео, а також слухати музику і радіо.

Огляд програми Ace Stream Media

Де скачати і як встановити програму

Я знайшов цю програму Ace Stream Media на офіційному сайті http://acestream.org. Вибираємо AcePlayer HD — це вдосконалена версія плеєра, натискаємо кнопку «Приступити до установки». Скачати можна або безпосередньо, або через торрент. Я вибрав другий спосіб, так як це займає менше часу.

Огляд програми Ace Stream Media

Інсталяція Ace Stream Media відбувається стандартним способом — приймаємо умови ліцензійної угоди, вибираємо необхідні компоненти для установки і вибираємо диск для кеша потокового відео. Я вибрав диск, на якому більше вільного місця, щоб система під час перегляду працювала без затримки. По закінченні установки ця програма Ace Stream Media запропонувала протестувати роботу, можна проігнорувати цей крок, а можна погодитися. Я зазначив галочкою цей пункт і перевірив працездатність програми.

Відразу ж з’ясувалося, що необхідно встановити додаткове розширення для браузера Google Chrome — плагін Magic Player, достатньо просто у списках розширень включити галочку. Після цього запустився процес пребуферизации і запустилося тестове відео. Якістю і швидкістю завантаження я залишився задоволений. Що це таке Ace Stream Media ми розібралися, тепер поговоримо, як нею користуватися.

Як користуватися Ace Stream Media

Далі ми можемо користуватися встановленою програмою Ace Stream Media, як звичайним плеєром. У всякому разі, таким він виглядає після запуску. Я відразу ж через меню “Вид” додав додаткові елементи управління — внизу з’явилися кнопки запису для здійснення захоплення сигналу. Сподіваюся, ви зрозуміли, що це Ace Stream Media.

Для того щоб подивитися відео, заходимо на будь торрент-сервіс, наприклад, на rutracker.org, вибираємо вподобаний фільм і викачуємо торрент файл, наприклад, на робочий стіл. Далі все елементарно — відкриваємо плеєр Ace Stream Media і просто перетягуємо на нього наш торрент файл. Чекаємо кілька секунд, поки відео довантажити і насолоджуємося переглядом.