Кожен користувач комп’ютера хоча б раз був змушений зіткнутися з некоректною роботою цієї програми “Bsvcprocessor“. Спливаюче вікно, яке вказує на припинення роботи даної служби, може з’являтися систематично і створювати неприємну необхідність перезавантаження системи.

Після появи помилки: “Припинена робота програми Bsvcprocessor” у всіх виникає питання “що це за програма Bsvcprocessor і як її усунути? “. Спробую дати відповідь на ці питання.

Перша причина виникнення помилки Bsvcprocessor

Що це Bsvcprocessor? Є декілька найбільш ймовірних причин, які сприяють появі помилки Bsvcprocessor. Однією з них виступає утиліта для браузера Microsoft — Bing Bar. Переконатися в тому, що у вас встановлено цей додаток можна, відкривши адресний шлях: Локальний диск C:ПользователиAppDataLocalMicrosoft і, знайшовши в папці “Microsoft” кореневий каталог BingSvc. Якщо така папка є, то, швидше за все, вона і є першопричиною виникнення проблеми. Установка даної утиліти зазвичай відбувається разом з іншим програмним забезпеченням, і користувач довгий час може навіть не здогадуватися про її існування. Слід зазначити, що ця програма поставляється від ліцензованих виробників, на цілком законних підставах, з метою оптимізувати віртуальну середу його власника. Проте несвоєчасна установка пакетних оновлень для системи і стороннє ПЗ може вступати в конфлікт з BingSvc, з-за якого і буде відбуватися збій програми “Bsvcprocessor”.

Повертаючись до першої можливої причини виникнення помилки Bsvcprocessor, слід поетапно виконати наступні дії:

 • Відкрийте “Диспетчер завдань” комбінацією ctrl+alt+del і знайдіть у ньому процес “BingSvc.exe“;
 • Зніміть виконання завдання з даного процесу;
 • Відкрийте панель управління і перейдіть утиліти, що мають відношення до браузеру Bing;
 • Видаліть їх;
 • Виконайте перезавантаження системи.
 • Важливо! Слідкуйте за тим, щоб в диспетчері завдань були видалені лише ті процеси, які відповідають за роботу необхідного профілю. Виключення зі списку деяких служб може негативно позначитися на роботі системи.

  Правильне виконання цих умов майже повністю гарантує позбавлення від багів даного профілю — це Bsvcprocessor. Якщо ж Ви все-таки маєте потребу у використанні вищезгаданих додатків від Microsoft, то перед їх повторної установки з офіційного ресурсу, зайдіть в центр оновлення Windows і скачайте необхідні оновлення. Після цього, виникнення конфліктів з великою ймовірністю буде припинено, і Ви повернетеся до ефективної моделі використання свого комп’ютера.

  Друга причина збою програми Bsvcprocessor

  Іншими спонукає до збою чинниками можуть бути відомі всім “віруси“: QQPCtray.exe і Ads By Speedcheck. Важливо пам’ятати, що стандартна захист від Microsoft, представлена у вигляді брандмауера і Microsoft Safety Scanner, не є вузькоспеціалізованою і не поповнює власну вірусну базу настільки часто, наскільки цього вимагають інтенсивність випуску нових шкідливих файлів. Тому рекомендується встановлювати додатковий професійний антивірус, який буде мати у своєму складі firewall і останні технічні напрацювання, здатні оперативно реагувати на всілякі подразники операційної системи, наприклад Bsvcprocessor. Після глибокої перевірки локальних дисків і мережевого оточення якісним антивірусом виникнення подібних збоїв програм буде зведено до мінімуму.