Currency Calc — це програма-shareware, доступна для персональних комп’ютерів під управлінням ОС Windows, айфонів і айпадів. Розроблена Currency Calc однойменною компанією. Періодично випускаються оновлення.

Теоретично ця програма калькулятор Currency Calc є досить корисною для бізнесу. Вона являє собою зручний конвертер самих різних валют. З допомогою інтернету видається обмінний курс більш ніж ста п’ятдесяти різних валют, інформація оновлюється кожен день і завжди точно відповідає останнім даними. Також доступна вся минула історія, пов’язана з калькуляцією фінансів.

Інтерфейс програми-калькулятора Currency Calc у використанні зовсім не складний, відразу після установки програми на свій електронний пристрій розібратися в ній зможе навіть дитина. Вибираєте одну валюту і конвертуєте її в іншу за курсом.

У разі якщо що-то все-таки залишається незрозумілим, скріншоти і короткі інструкції, доступні онлайн на сайтах зі скачуванням останніх версій програми, які допоможуть вирішити будь-які проблеми.

Цікаво, що середня оцінка програми Currency Calc користувачами, згідно з даними з різних сайтів, досить низька.

Чому ж так? Адже ясно, що це програма Currency Calc не шкідлива, не вірус і чітко виконує свої завдання.

А відповідь очевидна. Мало бути не шкідливим, непогано б ще бути корисним. А для цього завдання, які ти виконуєш, повинні комусь стати в нагоді.

Дійсно, Currency Calc видає нам інформацію про обмінному курсі безлічі валют і дозволяє конвертувати їх як калькулятор. Але! Набагато складніше просто знаходити інформацію в інтернеті та/або користуватися онлайн-сервісами? Практика показує, що ні, не набагато.

Чи вам потрібна окрема машинка у себе вдома, щоб мити п’яти? Або автоматичний робот для відкривання дверей? Навряд чи. Ось і корисність Currency Calc досить сумнівна. А будь-яка запущена програма витрачає ресурси, корисність яких якраз є безперечною. Так що, хоча вона і не троян і не вірус, після установки безліч користувачів незабаром замислюється про її видаленні Currency Calc.

Як видалити Currency Calc?

Коли щось є насправді не дуже потрібне, воно нерідко прагне з усієї сили заявити про зворотне. Ось і Currency Calc виявляється не завжди просто видалити з вашого комп’ютера. Коли я спробував прибрати Currency Calc звичайним способом, через Панель управління, то переконався, що це марно.

На щастя, існують способи видалити Currency Calc без особливих труднощів.

Перший з них — скористатися відомою хорошою програмою Revo Uninstaller. Інструкції по використанню цієї програми і місця, де завантажити її, неважко знайти в мережі Інтернет, а в її безпеки не варто сумніватися (якщо, звичайно, ви завантажите файл з надійного джерела). Вона може стати в нагоді вам і в подальшому, коли інші такі ж «настирливі» програми спробують «закріпитися» в системі.

Ну і другий спосіб простіше — запустіть Windows в безпечному режимі і спробуйте видалити Currency Calc «звичайним» способом. Повинно вийти. Удачі!