У статті, я розповім вам усе про програму Desktop Games. Прочитавши статтю до кінця, ви дізнаєтеся, що це за софт і навіщо Games Desktop потрібен у вас в комп’ютері. Також дізнаєтеся, як видалити Desktop Games і залишки фалів від програми.

Дуже часто при завантаженні ігрового програмного продукту з інтернету і інших носіїв, разом з необхідними для користувача інформацією, на жорсткий диск відбувається установка додаткового програмного забезпечення. У більшості випадків такий продукт інсталюється під маєтком Games Desktop (ГемсДесктоп).

Слід зазначити, що цей програмний продукт Games Desktop, відноситься до розряду вірусних, і його відразу слід видалити після виявлення. І в більшості випадків, він носить вузьконаправлений рекламний характер, чим викликає у користувача незручності. Практично всі такі програми, за винятком поодиноких випадків, є елементами, так званого сірого маркетингу. І їх функції зводяться до збільшення посилальної маси для просування ресурсу — господаря в пошукових системах.

При використанні програми Desktop Games, користувач може зіткнутися з такими негативними факторами і незручностями:

 • спливаючі вікна з банерної рекламою при відкритті програм;
 • завантаження інтернет-трафіку;
 • зменшення швидкості роботи, за рахунок додаткового навантаження на оперативну пам’ять;
 • додаткове навантаження на жорсткий диск.

Існують кілька варіантів, коли ця програма Games Desktop встановлюється на жорсткий диск користувача:

 • при виборі установки стандартного зразка;
 • продовження установки гри з неснятыми прапорцями додаткового програмного забезпечення за замовчуванням;
 • установка додаткового програмного забезпечення Desktop Games разом з інсталяцією гри.

У більшості випадків, користувач має можливість вибрати варіанти, коли Desktop Games, не буде встановлений на комп’ютер або буде. Для цього необхідно при установки гри, уважно читати спливаючі вікна і прибирати відповідні позначки для того що б пропустити інсталяцію. Варто зауважити, що при встановленні програм дуже часто пропонує встановитися і Яндекс Бар.

Як видалити Desktop Games

У тому випадку, якщо користувачеві не вдалося уникнути установки Games Desktop, на свій жорсткий диск, існують спеціальні утиліти для його видалення. Ефективність їх роботи різна і багато чого при цьому залежить від структури і види вірусної програми.

Так само існує можливість самостійного, так званого ручного видалення програми Desktop Games. Нижче наводитися покрокова інструкції для того щоб користувач міг сам провести таку процедуру. Причому для більшості випадків, подібний алгоритм, досить дієвий і ефективний.

 • Для успішного і повного видалення програми Games Desktop необхідно завершити всі поточні процеси, запущені від її імені. Для цього користувачеві потрібно зайти в Диспетчер завдань (комбінація клавішею Ctrl+Delete) та зупинити всі завдання, пов’язані з цією програмою. Увага! Їх може бути декілька, тому необхідно уважно переглянути весь список працюючих процесів, у тому числі запущених від імені адміністратора. Зазвичай такі процеси запущені від імені таких файлів: gamedesktop_widget.exe, unsecapp.exe, а так само інших файлів в назві яких присутній такий набір символів як «gamedesktop».
 • Після цього необхідно провести видалення програмного продукту Desktop Games, через меню пуску та використання стандартного процесу деінсталяції програм.
 • Наступним кроком буде пошук файлів — «хвостів» на жорсткому диску. Для цього необхідно скористатися функцією пошуку в панелі Пуску. Зазвичай, такі файли знаходяться за адресою в папці CProgramFilesGameDesktop. Тому можна відразу видалити цю папку вручну.
 • Останнім кроком, користувачеві необхідно відстежити ці файли в списку реєстру. Для цього після перезавантаження, через меню Пуску, заходимо в рядок «виконати» і набираємо «Regedit». Переглядаємо список файлів і вибираємо все, у яких є набір символів як «gamedesktop». Потім видаляємо ці файли вручну.