Pokki — це багатофункціональна програма, що сприяє простому управлінню акаунтами в соціальних мережах. Важливо те, що ця програма Pokki menu полегшить вам роботу з закладками і обраними програмами. Розміщується це додаток в «Панелі завдань», з логотипом блакитного жолудя.

Процес установки додатків і організація віджетів в Pokki, дуже прості. З допомогою кнопки «Download» викачуються і додаються всі вибрані програми. Відмінно, що програма Pokki є безкоштовною, завантажити її можна на офіційному сайті http://www.pokki.com/, виберіть ОС Windows 7/XP або Windows 8.

В останніх версіях програми з’явилася функція «Меню», яка включається в налаштуваннях «Show start menu sidebar». Це дозволяє розбити на категорії встановлені програми, її перевага: швидкий доступ до функціонала. В системі Windows 8, може стати гідною заміною меню «Пуск».

Більша перевага програми Pokki — це низька навантаження на процесор, що дозволяє системі справлятися з усіма поставленими завданнями, не закриваючи вкладки Вконтакте, Инстаграма або Твіттера.

Завдяки інтеграції популярних веб-сервісів, залучення їх розробників до співпраці, Pokki start швидко набирає популярність. Багато хто розуміє, що це Pokki бачачи логотип.

Можливості Pokki

Кумедний відеоролик «What is Pokki?» на ENG:

  • Це повна інтеграція з найпопулярнішими соц. мережами і сервісами;
  • можливість додавання різних віджетів;
  • додавання закладок браузерів і списків «Обраного»;
  • огляд інтегрованих сервісів за допомогою спеціальних модулів програми Pokki menu;
  • функція, сворачивающая всі відкриті програми в режим — «Sleep».

Різновид модулів Pokki на прикладі відомих інтернет-сервісів

Twitter — назву клієнта в середовищі Pokki — Tweeki. Доступні налаштування стрічки і повідомлень. Присутні кнопки: попередження, стрічка, повідомлення, пошук, список аркушів. Є функція мультіаккаунтов.

Gmail — присутні всі стандартні папки і функції, за винятком «Спаму».

Facebook — доступні функції: новини, повідомлення, пошук, календар, друзі, оновлення.

Youtube — клієнт схожий на офіційне додаток Youtube для Android платформ. Більш зручний доступ до особистої інформації і каналах.

Вконтакте — знаходиться в стадії розробки. На даний момент в Pokki доступна тільки новинна стрічка друзів.

Wikipedia — це добре інтегрований сервіс. Без переходу у вікно браузера, присутній пошук з підбором по масці слів, що вводяться, відображення статей у вікні програми.

Instagram — назву клієнта в Pokki start — Instagrille. Присутні всі стандартні функції, крім додавання нових зображень і відео. При відсутності зареєстрованого аккаунта, в режимі гостя, відображаються популярні зображення мережі.

Крім стандартного набору програм, Pokki володіє широким вибором різноманітних ігор, ярлики яких не навантажують робочий стіл, а розміщуються в десктопі програми.

Як видалити Pokki

Видалення програми можна проводити стандартним шляхом.

Пуск >> Панель управління >> Установка і видалення програм.

Знаходимо дві програми:

  • Pokki;
  • Pokki Download Helper, і видаляємо їх.

Або за допомогою допоміжної програми Ccleaner (або інший).

Встановити заздалегідь допоміжну програму. Запустити. У вікні переліку встановлених програм знайти Pokki і видалити.

Відкрити меню «Пуск», знайти функцію «Виконати» прописати «regedit». У вікні, що відкрилося реєстру в рядку пошуку ввести Pokki, знайдені файли — знищити.