Record Page — це шкідлива програма, яка завантажується на жорсткий диск комп’ютера користувача файлом типу RecordPage.dll. Потім ця програма створює ключ автозавантаження з ім’ям Record Page і цим же значенням у реєстрі .dll. Якщо переглянути список процесів, то там його можна знайти за іменем RecordPage.dll або просто Record Page. Програма однаково вражає Windows XP, Vista, Windows 7, 8, скачується зазвичай з getrecordpage.com.

Як ви можете зрозуміти, що ваш комп’ютер заражений Record Page

Ця програма Record Page постійно відображає рекламні банери, якісь текстові посилання, різноманітні купони, рекламні оголошення при додаванні в Internet Explorer, Mozilla, Google Chrome. Ви зрозумієте, що ваш комп’ютер заражений record page — рекламної програмою, коли у вашому браузері будуть постійно відкриватися спливаючі вікна. Програма шпигун буде відслідковувати вашу активність в Інтернеті, здатна красти конфіденційну інформацію, в тому числі і ваші вводяться і збережені паролі від електронної пошти і навіть інформацію про кредитні картки. Вся ця інформація стане доступна розробникам програми або недобросовісним рекламодавцям.

Record Page впливає на налаштування браузера, може змінити пошук і постійно змінювати домашню сторінку. Тому потрібно видалити Record Page відразу після її прояви. Програма буде вас автоматично переміщати на рекламований сайт, крім вашого бажання. Record Page на комп’ютер може потрапити різними шляхами. У тому числі і в комплекті з яким-небудь скачуваним в інтернеті програмним забезпеченням. Видалити це потенційно шкідливе Record Page і небажане додаток можна вручну і з застосуванням різних утиліт. Звичайні антивирусники, скануючі комп’ютер зазвичай не бачать цю програму і вона повертається знову і знову після кожної діагностики.

Як видалити програму Record Page вручну

Вручну видалити Record Page цілком можливо, якщо ви знайомі, хоча б з азами знань про системні файли і файли реєстру. В іншому випадку, краще скористатися допомогою програм і утиліт для видалення, яких досить багато в інтернеті. Вони сканують жорсткі диски і реєстр і повністю видаляти будь-яка згадка про нападника.

Ручне видалення Record Page:

1. Перезавантажити систему в безпечному режимі: для цього потрібно натиснути F8 після того, як комп’ютер почав запуск. Потім вибирається «Безпечний режим з підтримкою мережі».

2. Знайдіть опцію установка і видалення програм і знайдіть програму Record Page і всі недавно встановлені програми і видаліть їх. Програми можна зручно сортувати по даті інсталяції.

3. Далі встановлюємо будь-яку скануючу програму: наприклад, для Windows 8 підійде безкоштовна програма SpyHunter і скануємо весь ПК, щоб виявити залишки Record Page або іншого шкідливого PC-шпигуна.

4. Всі виявлені інфекції відразу знищуємо, наприклад і Tencent. Відомо, що це Record Page часто блокує видалення деяких файлів.

5. Тепер знадобиться ремонт реєстру, щоб виправити пошкоджені файли. У Windows 8 з цим прекрасно справляється безкоштовний RegHunter.

6. Останній етап захисту відновлення системи після інфікування — скидання всіх налаштувань браузерів. Врахуйте, що при цьому будуть скинуті всі паролі на сайтах.

Тепер ваш комп’ютер не просто вільний від Record Page, але і відновлений.