Огляд програми Smartweb

SmartWeb Search — це потенційно небезпечне додаток, яке змінюється. Відомо, що ця програма Smartweb Application позиціонує себе як помічника в налаштування пошуку на комп’ютері. Утиліта сприймається користувачами як вірус з-за своєї прихованої установки файлу з пакету програм: Smartweb Application, SmartWebHelper, SmartWeb Printing і SmartwebApp.

Огляд програми Smartweb

Що це SmartWeb? Програма СмартВеб може прикріплятися до будь-якого браузера, включаючи Google Chrome, Mozilla Firefox і Internet Explorer. Як тільки програма освоїться на комп’ютері, то вона буде нескінченну кількість разів перенаправляти вас на невідомі і небезпечні сайти, на яких, звичайно ж, міститься реклама, шкідливі програми або віруси. Не можна сказати виразно точно, що це SmartWeb Search є шкідником системи ПК, але вам точно варто покладатися на перевірені і надійні пошукові системи, які, як мінімум, не уповільнюють роботу комп’ютера (ми рекомендуємо користуватися пошуковими машинами Google, Yahoo, Yandex чи Bing).

Як SmartWeb Application може потрапити на комп’ютер

Огляд програми Smartweb

В наш час вже просто не можна встановлювати ПО, не прочитавши ліцензійну угоду і умови використання. У протилежному випадку, ви ризикуєте встановити додатковий пакет додатків, такий як SmartWeb Search, Delta Homes, Tencent qqpcmgr, Sweet Page, traflab.ru і goinf.ru. Тому, щоб уникнути інсталяції програми SmartWeb в першу чергу не можна погоджуватися на встановлення невідомих вам компонентів, читати умови ліцензійної угоди та умови використання (перший пункт найбільш важливий з усіх, решта по більшому рахунку — формальність). Сподіваюся, ви зрозуміли, що це таке SmartWeb і як обережно потрібно встановлювати програми.

Як видалити Smart Web Search

Як і будь-яка інша програма, Web Smart може бути вилучена за допомогою очищення її файлів, папок і розділів реєстру, хоча процес дещо відрізняється від звичайної деінсталяції. Якщо під час присутності Smart Web пошкодила системні файли, відновити їх можна буде тільки за допомогою інсталяційного диска операційної системи.

Огляд програми Smartweb

Для початку видалення SmartWeb необхідно зупинити всі процеси програми типу smartweb.dll. Потім переходимо в «Панель Управління» — «Програми та компоненти» — «Видалення програм і компонентів». У списку шукаємо назва програми SmartWeb (або схожі на неї) і видаляємо їх. Після цього необхідно видалити папку C:Program FilesSmartWeb (якщо вона не пішла самостійно) і почистити ключі реєстру на запит «smartweb».

Відео інструкція видалення SmartWeb:

SmartWeb часто любить встановлювати свої доповнення в браузери. Так, щоб вимкнути або видалити додаток з Google Chrome, вам буде потрібно ввести в адресному рядку chrome://extensions, після чого відкриється список встановлених додатків. Знаходимо в ньому Smart Web і натискаємо на значок корзини біля нього.

Головне про SmartWeb

Програми по типу Smart Web і MyBrowser, на превеликий жаль, дуже поширені, і не кожен користувач достатньо уважний, щоб виявляти і відхиляти подібні загрози вчасно. В якості захисту від подібних додатків окремо виступає SpyHunter — утиліта, здатна вловлювати потенційно небажане забезпечення лише на етапах його установки. Зауважимо, що вказана програма не конфліктує з антивірусами, створюючи, таким чином, додатковий захист від загроз і вірусів.