Утиліта Super Optimizer є представником лінійки програм забезпечують оптимізацію операційної системи персонального комп’ютера за допомогою моніторингу і «клінінгу»/видалення об’єктів, які суттєво зменшують загальну продуктивність. З назви можна здогадатися, що Super Optimizer це програма для супер оптимізації комп’ютера. Крім моніторингу системи з моменту її старту, програма Super Optimizer дозволяє шукати файли, які за певними характеристиками здатні зменшити продуктивність і швидкість завантаження основних компонентів операційної системи. Мультиоперационность програми дозволяє використовувати на різних операційних оболонках, серед яких найпопулярніші це Windows і Mac OS.

Досить відома компанія розробників Super pc tools limited створили утиліту, яка не тільки сканує систему на наявність «уповільнюють роботу агентів, але і дозволяє здійснювати моніторинг за установкою шкідливих, вірусних і потенційно небезпечних для персонального комп’ютера користувача програм. Ця програма Super Optimizer має функцію автозавантаження і відразу ж після запуску операційної системи виконує сканування виконуючих файлів, список файлів реєстру, визначаючи при цьому неактуальні і застарілі елементи, які можливо видалити без шкоди загальної продуктивності.

Ліцензійний ключ для Super Optimizer безкоштовно

Після установки програми через деякий час Super Optimizer запитує введення ліцензійного ключа для роботи всіх компонентів. Особисто я знайшов безкоштовний ключ в інтернеті 000UNX-FA684T-FCKGOT-5BCXKP, ввів і готово. Якщо вам він не падашол вам потрібен завантажити генератор ключів. Він розміщений за посиланням http://dfiles.ru/files/e02cnvob5 перегляньте відео інструкцію і все зрозумієте.

А якщо хтось з вас використав інший ліцензійний ключ Super Optimizer залишайте нижче в коментарях.

Super Optimizer — про плюси і мінуси утиліти

Підсумовуючи всю інформацію по Super Optimizer можна виділити наступні переваги утиліти:

 • запуск і швидке сканування системи;
 • безкоштовне розповсюдження для завантаження та встановлення користувачами;
 • інтуїтивно зрозумілий і зручний інтерфейс Супер Оптимізатора.

Не можна не помітити, що ця програма Super Optimizer має ряд недоліків, про які також слід ознайомитися, а саме:

 • платне оновлення утиліти до версії «Pro», вимагає введення ліцензійного ключа;
 • наявність даних про програму в деяких вірусних базах;
 • використання Super Optimizer посилального перенаправлення на окремі веб-ресурси в процесі свого функціонування;
 • неможливість провести за допомогою Super Optimizer 100 % тестування операційної системи;
 • часто виникають претензії користувачів на процес повної деінсталяції утиліти.

Як видалити Super Optimizer грамотно

З урахуванням останньої проблеми, слід перед установкою програми знати про особливості грамотного видалення утиліти Super Optimizer з ПК. На сьогоднішній момент існує два перевірених способи успішної деінсталяції програми, а саме:

1) Видалення за допомогою традиційного дєїнсталлятора операційної системи або спеціального ПО.

2) Глибока деінсталяція з «чисткою» файлів реєстру.

Перший спосіб передбачає таку послідовність дій для видалення Super Optimizer:

 • запуск стандартного дєїнсталлятора через кнопку «Пуск»;
 • вибір меню «Програми та компоненти» (SupOptGuard.exe, SupOptSmartScan.exe, SupOptUninstaller.exe);

 • вибір зі списку встановлених програм утиліти Super Optimizer;
 • клік ЛКМ на назві програми і вибір в підменю видалення.

Сторонні деинсталлятори з деякими варіаціями використовують схожий зі стандартним дєїнсталлятор механізм видалення, відрізняючись лише більш зручним інтерфейсом і порівняно високою швидкістю виконання завдання. Ознайомитися з видаленням сторонніми деинсталляторами можна на відео:

Другий спосіб видалення передбачає завантаження ПК в «Безпечному режимі», натискаючи клавішу F8, відразу ж після включення ПК. Вибравши запуск комп’ютера в безпечному режимі, слід натиснути комбінацію клавіш CTRL і ALT і DEL вручну завершити всі запущені процеси Super Optimizer. Далі за допомогою запуску списку реєстрових файлів слід здійснити детальний аналіз наявності усіх фалів пов’язаних з утилітою Super Optimizer і видалити їх.