Огляд програми Time Tasks

Взагалі, строго кажучи, я зрозумів, що Time Tasks — це зовсім не вірус і не шпигун, а вкрай корисна програма, яка «запам’ятовує» все замість свого користувача.

Огляд програми Time Tasks

Програма Time Tasks дозволяє наперед планувати життя, успішно поєднуючи в собі функції календаря, блокнота, блокнота. Такі програми ще називають «персональними секретарями», т. к. вони зберігають інформацію, яку досить важко і нераціонально тримати в голові.

Що це Time Tasks?

Є багато різновидів завдань, що розрізняються по назвам, термінів, часу актуальності. До завдань прикріплюються як картинки, так і посилання, телефони, електронні адреси. Вони зручно поділяються за потрібне категоріями — бізнес, покупки, домашні розваги. Є поділ і по пріоритетності — важливі чи не дуже.

Я думаю, вам стає ясно, що це за програма Time Tasks і навіщо вона потрібна. Найпростіше управління, зручність інтерфейсу допоможуть легко розібратися кожній людині. Вона незамінна для бізнесменів та інших ділових людей, так навіть і простих студентів, яких теж чимало дат і інформації приходиться запам’ятовувати.

Огляд програми Time Tasks

Тобто загальна якість програми Time Tasks сумнівів не викликає.

На жаль, безкоштовне програмне забезпечення, крім поганої якості, може мати інший недолік — настирливість.

Так, вище я пояснив, що Time Tasks може бути корисною. Однак далеко не все в ній потребують. І дуже часто такі програми проникають на комп’ютер випадково, додатково встановлюєюючись при інсталяції іншого. Були неуважні при установці, не зняли непотрібної галочки — і ось отримали абсолютно даремний для нас придаток.

Як видалити Time Tasks?

Здавалося б, у чому проблема — видалити і забути. Але далеко не завжди все так просто. Розробники з нами не згодні, вони будуть щасливі, бачити Time Tasks на комп’ютері у всіх і кожного, їм краще знати, що нам потрібніше, а що ні.

Тому Time Tasks (як і багато чого іншого «настирливе»), просто так не видаляється. Якщо скористатися звичайними методами, зразок Установки і видалення програм, то не виключено, що вона знову з’явиться при завантаженні. І перевірка на віруси не допоможе — начебто, як і не з вірусом маємо справу.

Але будь-яка проблема вирішувана — адже за комп’ютером всі нулі та одинички, нулі та одинички.

Є два основних способи прибрати Time Tasks:

  • Ручне видалення. Послідовно виконуємо такі дії: тиснемо Ctrl+Alt+Delete, таким чином, у нас запуститься Диспетчер завдань. Знаходимо процес або процеси, пов’язані з Time Tasks, і контекстним меню (ч/з правою кнопкою миші) завершуємо їх дію. Тепер йдемо в Автозавантаження (Win+R, потім msconfig, потім вкладку Автозавантаження) і знімаємо тут галочку з TimeTasks. Тепер все-таки йдемо в «Установку і видалення програм» і видаляємо TimeTasks там. Потім видаляємо повністю папку з програмою. Якщо все робити саме в такій послідовності, то програма не повинна ніде зберегти інформацію для самовідновлення і після перезавантаження, очевидно, зникне назавжди.
  • За допомогою програми. Якщо все-таки не вийшло — спробуйте використовувати Uninstall Tool. Перед цим в диспетчері завдань процеси завершити все-таки теж необхідно.

Крайній варіант при будь комп’ютерної проблемі завжди — перевстановлення ОС, але тут він навряд чи потрібен.