Vampirefreaks.com Desktop App— це програма, яка сприяє обміну геймерами своєю інформацією про ігри. Багато любителів ігор задаються питаннями: “що це Vampirefreaks.com” і чи варто її використовувати, нижче ми відповімо, що це за програма Vampirefreaks.com і для чого вона.

Багато комп’ютерні ігри в наш час є соціальними, тобто грати можна не з комп’ютером, а з реальними людьми, при цьому заводити нових знайомих, спілкуватися і т. д. Найголовніша ідея соціальних ігор — можливість покупки ігрового контенту, так як азарт захоплює гравців, і вони хочуть бути краще своїх знайомих і друзів (чого немає у звичайній комп’ютерній грі без виходу в інтернет).

Що це Vampirefreaks.com Dsktop App

Існує багато прекрасних ігор, створених до епохи інтернету та соціальних мереж. Так от, щоб зробити їх соціальними і існує програмний комплекс Vampirefreaks.com desktop app від фірми AMD. Ця багатофункціональна програма виявляє всі встановлені ігрові програми на вашому комп’ютері і «оптимізує» їх. Вона знаходить і запитує ваші дані для входу в соціальні мережі, знаходить ваших друзів та ігри, в які вони грають. І якщо у вас і ваших друзів на фейсбук або твіттер є однакові ігри, ви стаєте друзями по грі, тобто, можете битися один з одним, допомагати один одному у проходженні складних рівнів. Спілкуватися і дарувати один одному всяку дрібницю, а головне, купувати щось особливе за так звані бали або реальні гроші.

Технічні можливості Vampirefreaks.com

Як стверджують розробники, Vampirefreaks.com вже об’єднав більше 17 мільйонів гравців по всьому світу. Ця програма Vampirefreaks.com виявляє всі встановлені у вас гри від сервісів «Steam», «Uplay», «Origin», запускає їх за вашим бажанням. За даними сайту raptr.com програма дозволяє досягти оптимальної продуктивності ігор. Крім того, програма дозволяє робити скріншоти з усіх цих ігор, як у форматі картинок, так і відео, а також публікує всі ваші ігрові досягнення на ваших сторінках у фейсбуці і твіттері.

Відомо, що ця програма Vampirefreaks.com підтримує протоколи Yahoo! Instant Messenger, GTalk, Windows Live Messenger, Xfire, ICQ, Facebook Chat . Ви також можете імпортувати свої акаунти з ігрових мереж Xbox Live, PlayStation Network і Steam.

Ви можете побачити, у що грають ваші друзі і завантажити або придбати собі такі ж ігри. Vampirefreaks.com з’єднаний з сайтом компанії Amazon, де можна моментально купити весь зацікавив вас софт. Крім того, програма надає понад 50 безкоштовних ігор типу «League of Legends», «World of Tanks», «Warframe», «Elder Scrolls Online» і т. д.

Запускаючи Vampirefreaks.com кожен день, ви заробляєте деяку кількість балів, на які купуєте нові життя для ігор, купони, ресурси і т. д.

Як користуватися Vampirefreaks.com

Насамперед, звичайно, потрібно завантажити потрібну версію клієнта з сайту raptr.com і встановити. Після запуску ми побачимо простий і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс. За допомогою панелі інструментів можна встановити системні налаштування типу розміру кнопок, положення вікна стосовно інших вікон і т. д. Ця панель запускає вкладки «Центр управління», «Налаштування», «Стрім», «Друзі» і «Облікові записи». Можна додати туди ще одну яку-небудь кнопку.

Якісний огляд програми на відео:

Правильна настройка Vampirefreaks.com не представляє ніякої труднощі

«Центр управління» складається з декілька вкладок. На вкладці «Home» розташовані всі ігри, встановлені у вас. Звідси ви можете запустити будь-яку гру.

На вкладці «Store» («Магазин») ви можете обміняти накопичені вами рэпторовские бали на ресурси для тих чи інших ігор. На вкладці «Community» («Спільнота») розташовуються всі спільноти, доступні в грі, ви можете вступити в співтовариство (клан, гільдії тощо) або заснувати своє власне, також можна поспілкуватися з ким завгодно. Вкладку «Profile» («Профіль»), напевно, пояснювати не треба, це ні що інше як ваш ігровий профіль з особистою інформацією і аватарки.

Остання вкладка програми Vampirefreaks.com називається «Free-to-play games», в ній ви можете вибрати, завантажити і встановити безкоштовні ігри.