VOPackage це рекламна програма, яка завантажується З вашого комп’ютера одночасно з іншими загружающимися безкоштовними програмами. Ця програма VOPackage має відношення до VuuPC і інших потенційно небезпечних програм, здатним завдати шкоди вашому комп’ютеру. Над розробкою цих програм попрацювала компанія ClickMeIn Limited, яка має сумну популярність як творець шкідливих додатків.

У момент установки в систему комп’ютера, ця VOPackage програма може викликати підозру своєю здатністю підключення до мережі без вашого відома. Крім того, в браузері з’являються спливаючі вікна і відображається різна рекламна інформація. На підставі того, що офіційної веб-сторінки, з якої є можливість завантаження VOPackage не існує, то скоріше за все ви також ніколи і не підозрювали про її існування. Саме з цієї причини рекомендовано негайно виконати видалення VOPackage в момент її виявлення.

Проникнення VOPackage в систему комп’ютера

У більшості випадків VOPackage завантажується разом з програмою VuuPC, яка, в свою чергу, завантажується зі своєї офіційної сторінки на сайті VuuPC.com. Дія цієї програми полягає в отриманні віддаленого доступу до системи вашого офісного або домашнього комп’ютера. Також вона може функціонувати на різних пристроях.

На перший погляд додаток VOPackage здається корисним, але необхідно завжди проявляти обережність, коли справа стосується розкриття ваших особистих даних третім особам. Під цими даними маються на увазі паролі і логіни. Крім того, ви ніколи не повинні забувати про те, що поставляються з adware додатки апріорі свідчать про наявність потенційної загрози.

Про встановлення VOPackage не надходить жодних повідомлень і тоді, коли ця програма з’являється в системі, вона здійснює підключення до Інтернету і починає завантаження ще більшої кількості рекламного програмного забезпечення. Функціональність даної програми полягає також у «наповненні» вашого браузера всілякими абсолютно непотрібними даними про різні знижки, купони, акції і т. п.

Не забувайте про те, що спливаюча реклама та оголошення не завжди вірогідні. Вас можуть ввести в оману з метою інфікування системи вашого комп’ютера різними програмами, що містять віруси, які розсилають віртуальні шахраї. Саме тому ми настійно рекомендуємо вам негайно видалити VOPackage.

Яким чином видалити VOPackage?

Як би там не було, немає нічого корисного в рекламних програмах. Так як завдяки подібному софту швидкість інтернету стає значно повільніше і крім того з їх допомогою існує велика вірогідність зараження комп’ютера потенційно небезпечними програмами.

Якісно і безслідно видалити VOPackage з системи вашого комп’ютера допоможе такий засіб видалення вирусосодержащих програм, як Anti-malware. Дана утиліта здійснить перевірку вашого комп’ютера з метою виявлення небажаних програм. Ця функція дає можливість «упіймання» та усунення як VOPackage так і інших вірусних програм. Інакше вирішити цю проблему можна шляхом видалення VOPackage вручну.