Огляд смартфона HTC Desire 600 Dual Sim

Останнім часом виробники смартфонів практично повністю перестали випускати смартфони, що підтримують дві сім-карти. Якщо говорити на прямоту, то з усіх смартфонів з двома сімки, тільки одиниці виправдали очікування покупців.

Огляд смартфона HTC Desire 600 Dual Sim
HTC Desire 600 – багатофункціональний смартфон, який на відміну від своїх попередник повноцінно реалізував підтримку двох сім-карт. В ньому обидві картки постійно знаходяться в активному режимі. Пройшовши безліч тестувань, цей смартфон отримав досить високі оцінки від експертів.

Огляд смартфона HTC Desire 600 Dual Sim
Зовнішній вигляд HTC Desire 600 зроблений в стилі інших продукцій цієї фірми, а зокрема відсутність яскравих елементів. Смартфон досить тонкі, але це все одно дозволяє йому відмінно триматися в руці. Головні кнопки управління мають стандартне розташування кнопок, як і у всіх інших моделей телефонів від компанії HTC. Кнопка живлення як зазвичай розташована зверху.

Огляд смартфона HTC Desire 600 Dual Sim
Єдине, за що можна похвалити розробників, так це повноцінна підтримка технології двох активних SIM-карт, при цьому ціна на HTC Desire 600 прийнятна для середньостатистичної людини. У зв’язку з великими витратами заряду готуйтеся більш активно заряджати цей смартфон.