Для того, що б грати в ігри з тривимірною графікою та якісної анімацією вам знадобиться програма веб-плеєр Unity Web Player. Що це за програма Unity Web Player і так вона необхідна для гри в нові ігри я розповім далі.

Для геймерів є хорошою новиною те, що окрім комп’ютерних ігор, які передбачають встановлення програми з розміром в декілька гігабайт, є і браузерні ігри, які дають можливість спробувати свої сили в простій грі або масштабної стратегії без необхідності інсталяції клієнта (наприклад: популярні Agar.io і Чашка Петрі). І якщо для аркад або дитячих головоломок для браузера нічого додатково не потрібно встановлювати, то для ігор з серйозним графічним оформленням і промальовуванням персонажів потрібно мати на комп’ютері Unity Web Player.

У чому призначення Unity Web Player?

По суті, це додаток Unity Web Player є плагіном для всіх основних видів браузерів. Варто сказати, що якщо в якості основного інтернет-провідника обраний Chrome, ігри можуть не запускатися, так як Unity Web Player відноситься до плагінів NPAPI, які мають проблеми з безпекою і вразливістю. З-за цього Chrome розробники вирішили від них відмовитися.

Ігор, які запускаються прямо в браузері, зараз настільки багато, що деякий, особливо вдалі версії перевершили за популярністю повноцінні аналоги. Крім того, останні новинки ігрової індустрії споживають дуже багато ресурсів, а це означає, що комп’ютер повинен бути дуже потужним.

Відомо, що для Unity Web Player не має значення, скільки оперативної пам’яті на комп’ютері, або яка там відеокарта. Фактично, всю обробку запущеної в браузері гри ця програма Юніті Веб Плеєр 3Д бере на себе. При стартовому запуску гри для цього плагіна, всі ігрові файли кешируются, що значною мірою прискорює всі наступні запуски. Відноситься це і до додатків, які можна знайти в соціальній мережі Вконтакте. Сподіваюся, вам стало ясно що це таке Unity Web Player.

Як правильно встановити Unity Web Player?

1. Завантажувати установник краще з офіційного сайту https://unity3d.com/ru/webplayer, так як на інших сайтах дуже просто зловити вірус. Крім того, саме на офіційному сайті завжди перебувати остання версія цього Unity Web Player.

Під час установки потрібно натиснути всього кілька кнопок, тому докладно описувати сенсу немає. Якщо виникнуть якісь проблеми з інсталяцією, то можна подивитися відео.

2. Варто сказати, що впровадження у всі браузери, які є на комп’ютері, відбувається автоматично, тому нічого налаштовувати не потрібно. Те ж саме можна сказати і про ігри в соціальній мережі Вконтакте — усі додатки повинні запускатися відразу, так як плагін сам визначає гру, написану під цю середу.

3. Теоретично можуть виникнути деякі проблеми з самим браузером, який не захоче автоматично інтегрувати програму Unity Web Player. Виправити ситуацію можна, зайшовши в налаштування браузера. Там потрібно знайти вкладку Плагіни або Розширення, хоча назва може бути й іншим. Залишиться тільки вибрати потрібний плагін та дозволити йому функціонувати. Конфліктувати з Unity Web Player можуть і деякі антивірусні програми. Виходом з положення є додавання Unity до списку надійних додатків або ж виключення.

Варто сказати, що плагін Unity працює і оновлюється повністю автономно, тому думати, де знайти останню версію програми, абсолютно не потрібно.