Огляд утиліти Mystartsearch Uninstall

Mystartsearch Uninstall — це шкідливе програмне забезпечення, про наявність якого в комп’ютері багато користувачів навіть не здогадуються. Далі, я розповім, що це за програма Mystartsearch Uninstall і допоможу видалити її.

Огляд утиліти Mystartsearch Uninstall

Програма здатна доставити вам ряд незручностей, таких як:

  • зміна стартової сторінки вашого браузера;
  • поява зайвих рекламних оголошень;
  • перенаправлення запитів на ненадійні адреси;
  • поява нових іконок;
  • додавання розширень браузерів або виникнення спливаючих повідомлень.

Крім прояви зовнішніх ознак, програма також впливає на швидкість роботи комп’ютера і часто викликає збої і зависання системи, за рахунок запуску не потрібних користувачеві процесів і створення нею безлічі прихованих файлів реєстру. Вони засмічують систему, і, як результат — підвищення рівня завантаження ЦП. Тому позбутися програми, здійснивши Mystartsearch Uninstall — необхідно.

Що це Mystartsearch Uninstall?

Відомо, що Mystartsearch Uninstall це не вірус, тому багато антивіруси просто не виявляють її. Варто зауважити, що це лише шкідливе ПЗ, яке найчастіше потрапляє в комп’ютер з нашою ж допомогою: при безкоштовних завантаження, відкриття надісланих файлів (з незрозумілих джерел) і т. п. Проникнення шкідливої програми в самі надра системи говорить про те, що видалити її, просто змінивши стартову сторінку або шляхом відновлення браузер, не вийде. При новому запуску браузера, якщо не Mystartsearch, то подібні програми: Homepager і Convertad знову дадуть про себе знати. Але способи позбутися шкідника «все-таки є, причому, зовсім не складні.

Видалити Mystartsearch Uninstall з комп’ютера

Ручне видалення є Mystartsearch Uninstall, на мій погляд, найбільш надійним — можна поетапно видалити все зайве, нічого не втративши і приділивши увагу всіх можливих схованках з запрятавшимся шкідником. Спосіб полягає у позбавленні зараженого комп’ютера від всіх файлів програми, в тому числі прихованих і знаходяться в реєстрі.

Огляд утиліти Mystartsearch Uninstall

Спочатку необхідно видалити саму програму. Для цього заходимо в меню «пуск» – «панель управління» ? «установка і видалення програм» ? вибираємо «Mystartsearch Uninstall» ? тиснемо «видалити».

Після видалення програми в комп’ютері можуть ще залишитися файли. Тому варто зайти в реєстр і перевірити, чи не залишилося там чого-небудь зайвого. Спочатку натискаємо Win + R і вписуємо в рядку regedit. Зайшовши в редактор — шукаємо всі можливі залишилися файли Mystartsearch (через пошук). Якщо таких немає — теж непогано, значить, вчасно схаменулися. Якщо знайшлися — нещадно расправляемся з ними.

Видалення самої програми і очищення реєстру від останків Mystartsearch — це далеко не все. Доведеться ще трохи попрацювати, щоб потім не хапатися з жахом за голову з питанням: «Звідки вона знову з’явилася?».

Отже, переходимо до завершального етапу — налаштувань браузера. Скидати їх не варто, так як це призведе до втрати збережених даних, сторінок, історії та іншої, можливо, потрібної для вас інформації. Тому просто заглядаємо в налаштування і міняємо, спочатку стартову сторінку. Це робиться на всіх уражених браузерах. Далі слід перевірити розширення браузерів. Видалити всі зайві. Ну і на завершення виходимо з браузера і заходимо в властивості (натиснувши на ярлик правою кнопкою мишки). У вкладці «ярлик» необхідно перевірити поле «об’єкт». У випадку з Firefox в цьому полі повинна бути наступна запис: «C:Program Files (x86)Mozilla Firefoxfirefox.exe». Якщо вона виглядає інакше, а саме: «C:Program Files (x86)Mozilla Firefoxfirefox.exe», http://www.Mystartsearch.com/?type=sc&ts=1421526385&from=smt&uid=ST2000DM001-9YN164_Z2F03DXJXXXXZ2F03DXJ», або подібним чином, то варто просто видалити все зайве. Тобто видалити все, що знаходиться після «firefox.exe». Натискаємо «ок». Точно так само чинимо з усіма браузерами. Після чого можна починати роботу.

Автоматичне видалення Mystartsearch Uninstall

Автоматичне видалення здійснюється за допомогою програм, які одночасно чистять реєстру, видаляють шкідливе ПЗ, виправляють системні збої, викликані ним. Знайти такі програми не складно. Однак більшість з них або платні, або при завантаженні здатні додати вам проблем, прихопивши з собою ще парочку вірусів. Якщо ви знайшли все-таки програму, в якій впевнені, то вона легко і швидко допоможе вам розправитися з Mystartsearch Uninstall.

На закінчення хочеться сказати, що не варто забувати про безпеку, хитаючи програми навіть з перевірених джерел. Завжди дивіться, де відзначені галочки і з чим погоджуєтесь при установці. Крім того, не довіряйте сліпо рекламі на неперевірених сайтах і не відкривайте зайвих посилань — тоді життя вашого комп’ютера не буде під загрозою, так і свої нерви зберегти в цілості й схоронності.