Окей Гугл на комп’ютер

Інтернет технології не стоять на місці. Раніше програми дивували користувачів суперсучасними можливостями знайомств, а також методами спілкування з близькими, які знаходяться за тисячі кілометрів. А тепер комп’ютер сам стає співрозмовником, який знає відповіді на мільйони питань і готовий допомагати користувачам у багатьох ситуаціях.

Окей Гугл на компютер

Голосовий пошук Окей Гугл — це програма-помічник, яка може працювати на телефоні, комп’ютері і ноутбуку. Особисто мене особливо приваблює те, що для отримання необхідної інформації використовується не клавіатура, а голосові повідомлення від користувача.

Це допомагає заощадити час і створити якийсь ефект присутності помічника. «О’кей Google» в даний час підтримується на декількох мовах: англійській (США), англійська (Великобританія), німецькому, французькому, а тепер ще й російською (відповідно, домени www.google.com, www.google.co.uk, www.google.fr, www.google.de і найбільш звичний більшості з нас www.google.ru).

Сервіс Окей Гугл на комп’ютері постійно оновлюється, вдосконалюється. Так, зокрема, нещодавно в російській версії цього голосового пошуку було введено цікаве оновлення: команда не тільки реагує на кожен запит, демонструючи на екрані всю необхідну інформацію, але і відповідає голосовим повідомленням, як звичайний чоловік-співрозмовник.

Увімкнути пошук о’кей Google на комп’ютері дуже просто:

 • Потрібно встановити браузер Google Chrome на ПК. Його бажано оновити до останньої версії.
 • У Google Chrome в адресному рядку необхідно набрати www.google.ru (або вибрати інший з перерахованих вище доменів, якщо планується пошук на іншій мові).
 • Відкрити меню — три сірі горизонтальні лінії у верхньому правому куті вікна, вибрати «Налаштування», потім — «Показати додаткові параметри».

Окей Гугл на компютер

 • Вибрати розділ «Особисті дані», навпроти рядка «Включити голосовий пошук по команді «о’кей Google»» встановити прапорець.
 • Натиснувши кнопку «Увійти» у верхньому правому куті сторінки стартової сторінки, можна зайти в пошуковик під своїм аккаунтом. Якщо його немає — попередньо зареєструватися.

Окей Гугл на компютер

 • Якщо значок із зображенням мікрофона праворуч від рядка пошуку зафарбований сірим кольором — можна активувати голосовий пошук, промовивши «Окей Гугл» на комп’ютері. Заміною цієї голосовою командою може бути натискання на значок мікрофона.
 • На екрані з’явиться напис «Говорите». Тепер можна вимовляти запит.

Перед користуванням бажано перевірити активність мікрофона. Також врахуйте, що «о’кей Google» може працювати тільки на сторінці швидкого доступу.

Завдяки можливостям пошуку «Окей Google», без переходу по посиланнях кожен користувач комп’ютера може швидко знайти інформацію, використовуючи, як смартфон, так і комп’ютер:

 • Про погоду і часу в різних точках світу: «Яка погода у Мілані?»
 • Про людей, предмети, події і визначні пам’ятки: «Хто чоловік Алли Пугачової?», «Де знаходиться Колізей?»
 • Про організації: «Телефон податкової адміністрації в Києві»
 • Про футбольних матчах: «З яким рахунком виграв Спартак?»
 • Про маршрутах: «Санкт-Петербург. Марсове поле. Маршрути»
 • Про авіарейси: «Авіарейси з Новосибірська до Москви в грудні»
 • Про курси валют: «Скільки доларів коштує рубль сьогодні?»

Цікаво, що «о’кей Google» — частина пакету додатків Google Now. Голосова команда дає можливість створювати нагадування, замітки, активізувати запуск куплених через Google Play ігор і фільмів, відзначати в календарі потрібні дати.

Майте на увазі: при використанні «о’кей Google» на комп’ютері система записує ваш голос, запит і кілька секунд до нього. Запис залишається в Google і згодом використовується для того, щоб розпізнавати вашу мову.