Ольга Бузова — Хіт-парад (Новий кліп, 2017)

Популярна російська телеведуча, модель і співачка Ольга Бузова представила новий кліп на пісню «Хіт-Парад». За лічені години після прем’єри, нове відео вже отримало майже мільйон переглядів лише на офіційному YouTube каналі співачки – не виключено, що новий кліп «Хіт-парад» стане найпопулярнішою роботою Бузової в її співочій кар’єрі.


Що стосується самої пісні «Хіт-Парад» — за чотири дні з моменту виходу вона вже встигла стати хітом і впевнено очолює рейтинги музичних чартів, в тому числі, багатьом улюблений iTunes. Тим більше приємно шанувальникам співачки, що кліп не змусив себе довго чекати. Як розповіла Ольга Бузова в своєму instagram, новий кліп «Хіт-Парад» вийшов абсолютно в новому стилі і не схожий на її попередні відео роботи. Окремо співачка висловлює вдячність режисеру нового кліпу Марії Скоболевой, зуміла чудово показати Ольгу в новому, незвичному для неї ракурсі.
Ольга Бузова — Хіт парад (Новий кліп, 2017)У новому кліпі «Хіт-Парад» Бузова постає одразу в декількох цікавих образах — чудово вписавшись у них, зірка «Дому-2» в черговий раз демонструє свої прекрасні акторські здібності. В цілому, новий кліп «Хіт-Парад» припав шанувальникам Бузової по душі, але не зовсім звичайна подача голосу в новій пісні викликала ряд претензій фанатів співачки до «натуральності» голосу для цієї композиції. Тим не менш, переважній більшості шанувальників Ольги пісня більш ніж сподобалася, а новий, стильний кліп співачки, скоріше за все, підніме її на абсолютно новий для неї рівень.