Онлайн фото з веб-камери — швидко і якісно

Pixlr-o-matic — відмінне веб-додаток, що дозволяє зробити онлайн фото з веб-камери. Пикслр є гарною альтернативою Фотошопу для тих, хто не бажає розбиратися з безліччю функцій і хоче мати можливість редагувати і цікаво змінювати фотографії, отримуючи максимально гарний результат при додатку мінімуму зусиль.

Програма працює онлайн в браузері, для її функціонування нічого не потрібно інсталювати, ні скачувати (хоча, якщо хочете — ніщо не заважає встановити програму на комп’ютер для роботи в оффлайновом режимі, але якщо це знадобиться, то дуже рідко).

Для створення фотографій онлайн на веб-камеру в Pixlr спеціальних знань не потрібно. Програма оснащена обробкою фотографій — застосуванням накладень (Фоліо), готових ефектів (Effects) або оформлень за допомогою фото-рамок (Borders).

Фільтри і ефекти Pixlr

Кожному з розділів редагування прямо відповідає сектор внизу на півколі в центрі панелі інструментів:

 • синій — накладення;
 • жовтий — рамки;
 • червоний — ефекти.

Набір рамок, накладень і ефектів можна відредагувати, додаючи і видаляючи ефекти. Щоб це зробити, у кожному розділі можна перейти до списку ефектів, використовуючи кнопку з плюсом (more) або натискаючи на плівку внизу ліворуч у панелі інструментів. Можна як вибрати ефекти все відразу, так і зняти всі позначки з допомогою натискання кнопки вгорі праворуч з двома галочками.

Як зробити фото на Веб-камеру

Онлайн фото з веб камери — швидко і якісно

 • Щоб зробити фотографію за допомогою вебкамери, клацніть по піктограмі Webcam.
 • Далі в діалоговому вікні “Параметри Adobe Flash Player” натисніть “Дозволити“.
 • І після цього вийде попередження від браузера, натисніть знову “Дозволити“.
 • А щоб обробити фотографію з вашого комп’ютера, скористайтеся піктограму з написом “Computer”.

  Щоб зберегти оброблену фотографію собі на комп’ютер, натисніть піктограму “Computer”, вводите назву вашого файлу і вкажіть шлях до нього.

  А щоб зберегти її в Інтернеті, виберіть піктограму з написом imm.io і вводите опис фото. Отриманим результатом буде посилання на фотографію.

  Якщо під час обробки ви захочете перервати роботу з вже завантаженої фотографією і почати обробляти інше фото, буде досить просто оновити сторінку. Це робиться за допомогою натискання кнопки F5 або багаторазового натискання на кнопку «<<» внизу ліворуч у панелі інструментів, поки ви не досягнете першого екрана з вибором способу завантаження нової фотографії.

  Якщо ви захочете зробити фото квадратним, то в панелі інструментів є кнопка 1:1, вона служить, щоб обрізати фотографію до пропорцій один до одного. Краю (по горизонталі або вертикалі) відсікаються, і залишається тільки центральна частина зображення.

  Якщо ви хочете швидко змінити фотографію, але щоб вийшло красиво і незвично, то натискайте кнопку з пересічними стрілочками. Тоді до вашого фото відразу застосувати безліч красивих ефектів. Спробуйте самі — це захоплююче заняття, що створює унікальні зображення всього лише за допомогою однієї-єдиної кнопки!

  Переваги Pixlromatic очевидні і вже згадувалися в самому початку статті: немає необхідності що-небудь завантажувати, легко розібратися новачкові, при цьому за забавним і зовні простим інтерфейсом ховається дійсно великий набір різноманітних і корисних функцій. З їх допомогою буде достатньо пари клацань миші, щоб отримати цікаві і сильно змінюють зображення результати.

  До речі, якщо у вас проблеми з роботою веб-камери, рекомендується відвідати чудовий сайт http://ru.webcammictest.com. Цей сайт якраз і призначається для того, щоб перевіряти працездатність веб-камери і мікрофона онлайн, при цьому не потрібно нічого встановлювати.

  Там же на сайті ви зможете знайти список найпоширеніших причин, за якими веб-камера не працює.