Онлайн фотошоп Аватан на комп’ютер – незвичайний фоторедактор

Аватан — зручний онлайн фоторедактор, привернув велику кількість користувачів незвичайними ефектами і фільтрами. Особливістю Аватана на комп’ютер є простота не властива Фотошопу.

Онлайн фотошоп Аватан на компютер – незвичайний фоторедактор

Для фотографів, дизайнерів і просто тих, хто працює з зображеннями, придумано величезну кількість графічних онлайн редакторів: Авазун, Ретрика, Vscocam. У можливостях кожного підібрати найбільш зручний і корисний для себе. Виходять нові версії програм на комп’ютер, вони вдосконалюються, розробляються нові незвичайні функції і можливості. Однак вічною проблемою всіх професійних графічних редакторів був обсяг.

Для повноцінної роботи з усіма корисними особливостями фоторедакторів необхідно велика кількість вільного місця на ПК. Більш того, чим краще стає програма, тим більші характеристики вона вимагає від комп’ютера. Машини зі слабкими даними тепер можуть або зовсім не завантажити зображення, або робота над ним затягнеться на довгі години. Всі ці проблеми можуть бути вирішені за допомогою незвичайного графічного онлайн редактора Аватан, розташованого на сайті https://avatan.ru.

Особливості

В першу чергу можна відзначити вкрай простий інтерфейс. Для роботи з програмою Avatan не знадобиться годинами сидіти і розбиратися з усіма функціями і ефектами. Все інтуїтивно зрозуміло, і вже через пару хвилин можна навчитися редагувати фотографії за допомогою онлайн фотошопу Аватан. Починається робота з завантаження зображень на сервер. Можна вибрати його зі свого комп’ютера, а можна скористатися одній з популярних соціальних мереж. Коли зображення завантажене, відкривається доступ до його редагування. Графічний редактор Avatan онлайн має в своєму арсеналі багатий спектр можливостей. У спеціальній вкладці вони поділені на підрозділи:

Основи

Розділ основи складається з стандартних дій з графічним зображенням. Тут можна обрізати фотографію, додати їй різкості або контрастності, змінити криві або рівні.

Прості фільтри

У простих фільтрах в Аватане можна пограти з квітами. Він містить всі елементарні фільтри, які є у багатьох графічних фотошоп редакторах. Після натискання на один з них, він застосовується до зображення, щоб можна було оцінити. Далі фільтр можна застосувати або скасувати.

Ефекти

Ефекти — це вже більш професійний розділ Аватана. Тут можна знайти додаткові фільтри, які застосовують до зображення різні ефекти. Саме тут знаходяться вінтаж, стара кіноплівка, сепія.

Дії

Незвичайний розділ дії в чомусь схожий на попередні два. Він дозволяє застосувати до фотографії різні ефекти, роблячи якісні зміни в кольорах.

Текстури

Текстури дозволяють додати до зображення додаткові ефекти. Це можуть бути відблиски від сонця, фон з розбитого скла або язики полум’я.

Наклейки, Текст і Рамки

Наклейки, текст і рамки дозволяють додавати відповідні зображення на фотографію. Широкий вибір готових елементів включає в себе всі популярні макети. Для тих, кому існуючих зображень недостатньо, є функція додавання власних.

Ретуш

Розділ фотошоп ретуш дозволяє обробляти фотографію у відповідності зі своїми смаками та бажаннями. З нею можна якісно змінити зображення. Перефарбувати на фото колір волосся, прибрати настирливий прищик, підвести очі, відбілити зуби і навіть прибрати зайву вагу. Всі ці дії не потребують спеціальних умінь і особливих зусиль. Функція максимально автоматизована.

Після редагування зображення в програмі Аватан, його можна зберегти на жорсткий диск PC, попередньо виставивши розміри і якість.